Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

ADO, laura, cum îl cheamă pe cel mare ?

 

nu avem deloc programe românești . Pt ca eu nu ma uit la TV si bărbatul nu e un must .
adica dacă e ceva românește e ok, dar ne înțelegem bine și cu nemții . Nu țin neaparat sa am legături românești . 
Wow ce înalt e. 
al meu cel mare a trecut de 180 dar asta mic are 160 și împlinește in mai 13.

al tău când e născut ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Judoka, nu prea ne uităm la TV în general și nu avem posturi românești. Dar în casă vorbim română, cu prieteni de-ai noștrii sau cu vecini în engleză. Eu le-am citit mult timp cărți în română. Și bunicele le citeau. Pe cele mari le-am învățat să citească în română. Cea mică nu prea reușește bine. Vorbesc cu ele, cu rudele. Vorbesc în română cu prietenele românce de aici. Le zic să îmi trimită sms-uri în română că nu răspund la cele în norvegian. Cea mică mi-a scris ieri în engleză

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Faine poze J. O zonă frumoasa ! Mik, sunt Viorica. De, ma răsfăț si eu. De obicei primeam multe flori, acum au fost doar virtuale. [flo2] Am curățat congelatorul si ma apuc de cămara. Si cu asta sunt gata. În ideea că nu merg nicăieri, nu am luat mănuși de menaj ptr smotru ( desi am ) si mi-a mâinile praf. [batcap] Am preg un aluat de pizza, mai târziu se ocupa Ale. Zice că face o pizza mai mica si ceva rulouri. Acum e înnorat aici, chiar sper sa ploua.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici noi nu ne uitam deloc la posturi TV romanesti. De fapt nici la cele fr nu ne prea uitam. TV-ul e cam mobila :)). Mai ma uit cu ele la filme romanesti : toate panzele sus, seria liceenilor.

 

Azi lucrez ca sa am liber vineri. Eu si fetele ne tot agitam cu Pastele :), facem planuri, etc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am fost pana la lucru, ca aveam acolo o parte din cadourile de iepurila. O singura colega merge, ca nu are chef sa lucreze de acasa cu copiii pe cap. Oo ce fain a fost :)), am stat la palavre mai bine de o ora.

Apoi am intrat in Mall. Acolo era o tristete fara margini. Numai Carr4 ul era deschis. Nu era lume multa,  am putut sa imi fac cumparaturile hors mancare f bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...