Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Baloane  [clo]  [balo]  am uitat de baloane ! Dankeschön!  [flor]

 

O sa i iau dupa ce trece nebunia Skateboard sau minge de basket. 

Ii fac Lasagne si titamisu, cumpar ceva bomboane.  Carti si lego nu prea merg, el e modul action. 

 

 

La practica am primit numai refuzuri, cine se incurcs cu cineva care a facut pauza mare pe piata muncii, nu prea stapsneste bine limbs, cand poate sa ofere sansa unor tineri ? 

 

P. s cam 15-16 ani. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci inseamana ca am plecat odata . eu am plecat, dupa ce l-as nascut pe nr1, in cresterea copilului. Nici nu credeam ca raman. aveam prejudecati mama mia..una cate una s-au descompus. 

 

nici al meu nu se omoara cu cititul, dar asa ii fac anul, anu trecut l-am nimerit la fix. i-am luat Krabat si fix asta au citit la scoala :))

dar ii place sa citeasca mesajul, e miscat pana la lacrimi ..

 

-----------------------------------

aseara am vazut  Conviction / Netflix.  Daca nu l-ati vazut e asa de bun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

J sanatate maxima si aveti grija de voi ! Partea buna este ca aveti anticorpi ! 

Aqai imi pare rau de veveritel, chiar am crezut ca o sa scape. Eu nu prea le am cu animalele, am stat deoparte.  [:I]

Eu azi toata ziua am crezut ca este sambata.  [batcap] Si am actionat conform programului meu de sambata: am gatit, am curatat frigiderul, am aspirat si spalat in bucatarie/hol/baie, am intins o masina de haine si apoi nu reuseam sa ma dumiresc cu programul de HBO. 

Pana am descoperit ca e doar vineri.  [smulgpar]

Ale de luni vor lucra doar pe platforma online. Diriginta intr-o seara a facut dirigentie cu ei pe google ca sa-i lamureasca pe toti si sa le explice si sa se inteleaga. 

Eu sunt chiar multumita de cum au reactionat cei de la minister, s-au gandit la toate probleme ce pot aparea, chestia este ca anul o sa se incheie cu promovarea tuturor si prioritatea sunt acum cei din anii terminali. Sanatosi sa fim ca materia se recupereaza, de fapt manualele sunt acasa, nu-i opreste nimeni sa le citeasca.  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi n-am sarbatorit 1 mai, dupa Pasti am mancat de 2 ori mici asa ca nu ne mai trebuie. 

I-am zis sotului sa cumpere patrunjel frunze si a luat si leustean frunze. Zice el. Prima data am crezut ca e leustean, dar dupa ce le-am tocat cred ca sunt kervel. Stiti ce e asta ? Tot ca si leusteanul, dar are o alta aroma, la fel de puternica. Asa ca am facut o ciorba pe o 1/2 aripa de curcan (ca era enorma) si am pus frunze de-astea, foarte buna a iesit. 

Ma gandesc ce desert sa fac maine. 

De cand sunt acasa sunt tot prin bucatarie. 

Am facut pizza, rulouri cu carnati, rulouri de sunca si cascaval, prajituri, fiecare cu meniul lui, la un mom dat eram 3 oameni la masa fiecare avea altceva in farfurie.  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Desert am făcut prăjitura Jamillei cu rubarbă . 
tu ești in Ardeal ziceai, sigur găsești .

 

mai, eu sunt șoc ca Judoka a fost lovită de Corona . 
 

dintre toți, îmi e frica ca face colegu . Nu știu de ce. Copii sunt tineri, nu am nici o reținere , la mine nu e bai, dar ma apuca transpirațiile când ma gândesc ca  îl apuca pe el boala . Niciodată nu a fost bolnav , nu cred l- am auzit vreodată sa se vaite . 
 

uneori am impresia ca sunt in alta țara fata de tine J. Și basca, suntem și in același land 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a povestit o colega ca a incercat essentrics ( https://essentrics.com/) si este dependenta acum. Mi-a mai spus ca si mamei ei ii place. Nu merg la o sala sau ceva, lucreaza acasa si cica este excelent. Ati auzit/incercat?

 

noi o urmarim, e  "mesmerizing" cum povesteste si face exercitiile. e fosta ballerina daca imi amintesc bine si exercitiile ei au complexitate redusa. 

 

 

sotului meu ii place, eu prefer ceva mai action.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...