Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Pe mine m-a apucat o tură de curătenie. Am smotruit peste tot si am pus-o si pe Ale sa faca una/alta. Cand am terminat ma intreaba "asta-i curățenia de primavara " ?  [:-)))]

E supărată pe mine ca i-am confiscat telefonul. E nonstop cu căștile în urechi, asculta muzica, podcasturi, vorbește cu toata lumea. Tu cand mai gândești mai fata?! 

Acum isi face tema la desen complet bosumflata. 

J cum mai sunteti, daca pot sa intreb . 

Lili , copiii sunt ok? 

O seara faina.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello, hello,

 

dana  [flo2] , cred ca e ceva in aer, si pe ai mei, astia mici, i a apucat dupa amiaza curatenia. S au antrenat unul pe altul si au smotruit, dat cu aspiratorul si spalat pe jos, curatat bucataria. Dimineata mi,am facut tura de miscare (mi am propus sa fac asta zilnic), apoi am gatit.

Ma mai uit si la tutoriale : post cu apa, dusuri reci, cum slabim, ritualuri tibetane. De toate exista. Stiati pe cele cu clean with me all day marathon ?  [alcool]

Pt fetele din Franta, as avea o intrebare : as vrea o carte bancara, ce recomandati?exista ceva care sa mearga si la bancomatele din rom?daca tot imi fac. Merci. 
 

Didi, da incepem, la primara, doar trei ore pe zi,fara cantina.

 

Lilli, grr....cred ca la noi au fost azi 30 la soare, nici asa nu,e ideal, cred ca ne asteapta o vara secetoasa.

 

week end relaxat  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuzati de intruziune, voiam doar sa ii spun lui Judoka: orice card tip Visa sau Mastercard merge in Ro, la cumparaturi in magazin sau online, rezervari, etc. La scos bani nu sunt sigura, din cate imi amintesc trebuie sa fie la o banca partenera cu una romaneasca, deci sa mergi numai la bancomatele bancii romanesti respective. Ultima informatie e bine sa o verifici...

 

La voi, tari din Europa, s a dat drumul la calatorii intre tari, aeriene sau nu? La noi inca nu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo2]

 

merci de informatii, ma intereseaza mai mult pt scos/depus bani, plati la magazin, si ce maruntisuri mai am nevoie cash. Acum cativa ani am avut o surpriza neplacuta, aveam card la volksbank, ori astia tocmai,desfintasera filialele in rom  [alcool]

Fleur, nu stiu de zboruri, cred ca nu s au reluat. Granitele raman inchise pana la mijlocul lui iunie.

Asa ma oftic. Am vreo doua magazine la care as fi vrut sa ajung.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, copiii sunt bine, Maya a inceput miercuri munca. Lucreaza insa la timp partial. 
 

Didi, izolarea nu este usoara dar treba’. Este noul normal. Din pacate nu stiu daca ma intorc prea curand la birou. Nu prea cred. Imi lipseste socializarea desi eu sunt mai introvertita. 
 

Am iesit putin la cumparaturi astazi, incredibila diferenta intre cartiere. Daca ma duc spre stanga (cand ies de pe strada mea), numai cativa poarta masti. Spre dreapta insa, majoritatea sunt cu masti. Diferenta de cativa km.
M-am obisnuit si cu cozile la intrarea in magazine. Astazi insa cu tot soarele, era rece. 
 

Aqai, cum este dl sot?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...