Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fleur,

volksbank a cumparata de b transilvania. Tin minte ca eram pe litoral si nu am gasit nici un automat, a scos pana la urma al meu, ca el are o carte mai avantajoasa.

 

Aqai, o zi. In rest IF si mancat low carb.

Dana , iammii, tocanitza. 
 

Sapt. viitoare vreau sa ma tin de program cu regimul.Tineti mi pumnii. 

 

La noi te sufoci la soare , 30 gr, nu se poate sta pe terasa. In schmb toata sapt viitoare ploua.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fi-miu m-a anuntat ieri ca s-a inscris pe lista la "je contribue", sa faca benevolat in spital sau case de batrani. Se pare ca serviciul mai asteapta (perioada indeterminata) si semestrul de vara la scoala s-a anulat asa ca a decis sa se tina ocupat. Inca nu l-au contactat. 

 

Am uitat sa va arat, de ziua mea care a fost candva in aprilie, Alex, care era in carantina, si care este foarte zen de felul lui, mi-a trimis poze cu felicitarea pt mine: 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur,

volksbank a cumparata de b transilvania. Tin minte ca eram pe litoral si nu am gasit nici un automat, a scos pana la urma al meu, ca el are o carte mai avantajoasa.

 

Aqai, o zi. In rest IF si mancat low carb.

Dana , iammii, tocanitza. 

 

Sapt. viitoare vreau sa ma tin de program cu regimul.Tineti mi pumnii. 

 

La noi te sufoci la soare , 30 gr, nu se poate sta pe terasa. In schmb toata sapt viitoare ploua.

 

 

ce inseamna IF?

 

La mine 5 grade. nu stiu unde, ca nu par sa fie toate deodata.

 

Happy Mother's Day, Ladies! 

 

eu n-am primit cards or anything, da' mi-au promis ca azi nu se cearta. bun asa.

 

imi termin cafeaua si plec la cumparaturi.

 

azi planuiesc sa ies cu Berry si T si apoi sa fac un workout. 

 

M-am apucat si sa urmaresc un curs de tehnici de negociere pe masterclass - facut de un individ care a fost ceva top negotiator pt FBI. Am inceput ieri, dar am constatat ca tre' sa fac la birou cu caiet si notite.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am jucat remy, acum Ale isi face temele.

Eu am o masca reutilizabila din bumbac, o spăl si o calc, restul au masti normale. A cumparat sotul cateva chiar săpt trecută, spirt este si Domestos (are clor), dar clor normal si dezinfectant nu este.

Am văzut o reclama la o farmacie, au ceva preparat loco, poate ajung pe-acolo. Acum citesc manualul de Educație socială clasa5, chiar imi place.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...