Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aqai, am uitat sa precizez ca nu tin nici dieta in schimb  mananc/ beau ceva bun zilnic din lista Judokai. Preventiv!  [:)]

 

Lili, frumos ti a scris baiatul! Eu mai am de asteptat vreo 10 ani, cred...

 

Al meu copil nu le are cu bricolajele si felicitarile, decat obligat, la scoala. In schimb azi dimineata mi a facut espresso si mi l- a adus la canapea, ba chiar de 2 ori. M am declarat multumita.

 

Tot Lili, cred ca face bine Alex ca se ofera sa contribuie. De ar fi mai multi ca el s- ar mai acoperi din cei peste 11,000 absenti din sistemul de sanatate (Jesus!). Macar el este imunizat pentru un timp, cel putin, si nu vei sta cu frica-n san.

 

Happy mother's day! [flo2]

 

Ma duc sa joc soccer in parc cu fi- miu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Why not ?

 

 

nu ma pot tine. mi se pare prea lung intervalul in case sa nu mananc nimic. de retinut ca seara de obicei ma asez la un serial la 9 cu un pahar de vin si masline verzi sau ceva branza, sau struguri, mere ... :D chestii la care nu prea am chef sa renunt.

 

asta ar insemna, la 8 cu 16, ca mananc prima data la 1 ceea ce e complet nefezabil - eu ma trezesc de cele mai multe ori la 5, 5.30. 

 

n-am reusit niciodata, am incercat, dar n-a mers.

 

Fleur, foarte pozitiva atititudinea ta :))) bun asa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Lili!  [flo2]  [flo2]  [flo2]

(foarte faina gluma cu adoptia, auzisem doar versiunea  « daca nu ti-a spus nimeni ca esti adoptat sau ca parintii te-au gasit intr-un cos de gunoi, inseamna ca nu ai frati  [:)]») 

 

Tinerii din ziua de azi sunt foarte generosi si seriosi. (bineinteles fac si ei petreceri, spun bancuri, se uita la chestii pe care numai ei le inteleg)

 

De miine putem iesi din casa fara autorizatie. Eu continui sa lucrez de acasa. Studentii continua semestrul online. Miine am curs cu un grup mic. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, si eu citesc unele manuale ale copiilor. Ultimul e cel de mate al fiica-mii, bine facut si cu foarte multe exercitii faine. Am rasfoit si o carte de toxicologie  [:)] asa ca ma sperii singura.

 

Aqai, toate cursurile in linie e bine sa le faci cu un creion in mina. Bafta! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, si facutul cafelei e util ca sa le dezvolte indeminarea. La partea de creativitate sa nu ramii ingrijorata, multi recupereaza mai tirziu si de unii singuri. 

Bine ai venit si pe aici, eu te citesc cu placere caci pari de un calm extrem.  [flo2]

 

Eu chiar ar trebui sa ma culc. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, fi-miu facea felicitari numai obligat cand era la primara. am avut cativa ani buni cand am fost numai noi doi. Era cam de varsta lui Eric.
Nu ma ingrijoreaza ca va face voluntariat in spital (sau casele de batrani). A mai facut benevolat in spital, cand era la colegiu. Maine il suna cineva sa ii faca o evaluare si vedem dupa aceea ce si cum. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asta e autorul

 

Christopher Voss is an American businessman, author, and academic. Voss is a former FBI hostage negotiator, the CEO of The Black Swan Group Ltd, and co-author of the book Never Split the Difference. Wikipedia

Aqai, ai citit Never split the difference? Mi-o tot sugereaza astia de la audible si cam ezit sa o cumpar. Este interesant cursul pe care il faci sau mandatory? Sau ambele ;-)?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...