Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fleur, imi pare rau ca Eric trece prin asa momente dificile (si si tu ca urmare). tu o sa vezi si o sa stii cum o vei scoate la capat, parerea mea e ca starea asta de "suspendare" agraveaza lucrurile.

 

Monica, te inteleg si pe tine cu scoala cu peri albi ... e greu.

 

Judoka ... really, ce oameni naspa - sa se uite urat la tine. tii, asta face liucrurile si mai dificile.

 

Lili, Mik, deci copiii vostri lucreaza in spital/ voluntariaza pt pacienti cu corona? hats off! sunt eu mandra de ei, dara voi :D

 

Lili, ai trecut la plantat? eu oscilez intre lucru in gradina maine si / sau plecat hai hui. se nunta vreme buna, am chef de un hike sincer.

 

Dana, ce harnica esti! si si citita pe de-asupra - foarte frumos! Eu mi-am luat The Glass Clastle pe audible, acuma ca s-a oprit ploaia si o sa ies mai mult afara o sa "citesc" si eu mai mult. 

 

didi, frumos acolo in curte la voi!

 

am fost la plimbare la magazinul de bauturi ... am stat la coada. e singurul magazin la care stau la coada, I swear :D la magazinele alimentare daca vad coada ma intorc si plec. de pe undeva aparuse o broasca ce topaia pe trotuar, taaare a mai starnit-o pe Miss Berry. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neața, eu sunt in masina cu inima cat un purice. Ale e singura în cabinet.  [fri]

Mi-am luat si cartea cu mine. Am inteles ca durează cam 1-1,5ore. 

Acum citesc Taina povestitoarei Sejal Badani, recomand, foarte buna. 

The Glass Castle ? parcă nu era în zona ta de confort. Cum e ? 

Mie nu-mi plac cărțile audio, stiu,  sunt de modă veche. Nici podcast-urile nu-mi plac.  

O zi faina.  [flo2]  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hang in there, Dana, o sa fie bine! Adica atat de bine cat poate fi procedura. 

 

the glass castle, cat am citit eu din ea, nu mi se pare asa raw ca si the great alone. o sa merg prin carte cat ma tine... om vedea.

 

azi e zi frumoasa si soare, desi azi noapte au fost 0 grade ... din pacate e o singura zi buna si weekend lung. in rest ploua. eu vreau sa mergem hiking undeva, dl sot vrea sa impuste iara cuie .... me not happy

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ale are acum si aparat dentar pe dintii de jos, disjunctorul e încă acolo. O cam deranjează, mănâncă cam rau acum spre seara, la prânz a mâncat bine. Mâine dimi va fi durerea maxima  [zirea] zice dr. 

Vedem. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, 

la ai mei când ii durea le dădeam un paracetamol . Sau nurofen .

acu, la cel mare i- am dat de 600 și a fost perfect . Nu am traumatizat copilul. El, oricum are 2 pastile in an. 
Si las- o sa facă ce vrea ..

nu am am experiența de ap ca al voștru 

 

aqai,

 

bafta luni și mult succes in noul început. 
noi am avut azi un musafir . E pretenul lu fii-miu de Acu 14 ani. Ce frumoși sunt . Vorbesc despre orice , mor de dragul lor. Și are o limbariță copilul meu după ce ii pleacă pretenul :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, ziua bună. 

Ale e mai bine, începe să mănânce catdecat , are o mica iritatie în interior de la un braket dar isi pune nustiucuniizuce o pasta ortodontica, i-a dat dr 2 cutii. Asta este. Vorba ei, o făcuram si pe asta. 

Ieri am iesit in parc 1 ora, fain si soare, ne-am dezmortit.  

Azi am fost la cumpărături, prima dată în 1,5luni. Culmea e ca n-am nici un sentiment panicos, ma asteptam sa fiu mai stresata. 

În sfârșit, mi-am luat șampon si balsam de care imi place , vopsea de par, tot felul de chestii. 

Sotul si-a adus aminte ca are masina de tuns  [smulgpar] si l-am tuns foarte, foarte scurt. Soacra-mea a fost foarte nemulțumită de asta.  [:D]

Mcoca sper sa esti bine. 

Si restul la fel . 

O zi faina .  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana,

 

stai relax ca o sa fie mândra de dantura . 
 

la noi sunt cozi la magazinele de haine . Vroiam sa intru la tk Maxx . Am abandonat . 
 

mik, lucrez așa de vreo 5 ani. Înainte făceam de toate . Uneori e stresant sa spui zilnic de ai făcut de ieri pana azi, de ce nu a mers erc. 
pe de alta parte poți sa te dezvolți și sa afli exact ce fac colegii tai. 

 

 

aqai, bafta pt noul început !!!! [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...