Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Merry, merry Christmas!

 

Are dreptate taica-meu cand zice ca de oaspeti te bucuri de 2 ori: cand vin si cand pleaca [:-)))] Moama, ce casa plina am avut. Seara asta e super liniste, dupa ce au plecat toti. Pfiuuuuuu.

 

Maine plecam la Sibiu, abia astept. Petrecem 3 zile cu prieteni dragi, mergem la ski/patinaj/snowboarding etc. Nice.

 

Voi, cum ati petrecut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello ladies,

 

Noi ne-am odihnit la greu. [soricel] Sarmalele au iesit si ele f bune, deci masă si somn. 

 

Am fost si la film, au scos francezii adaptarea dupa romanul : Singur pe lume, putin adaptat, dar foarte reusit, peisaje superbe, muzica,f frumoasă.  

 

Mai avem in plan piscină si patinaj, abia asteptăm.

 

Caro, distractie placuta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si Craciun fericit! [cubrad]

Va doresc tuturor multa sanatate in primul rand si sa aveti parte de cat mai multe realizari, voi si cei dragi!

Ma bucur ca ati reactivat subiectul!

 

Caro, de cat timp ati revenit in tara? V-ati acomodat? Voi cu joburile, fetele cu scolile?

In ce zona stati? Imi aduc aminte ca m-ai mai intrebat intrecut diverse chestii cand aveati ganduri de relocare, ti-am raspuns... daca mai ai vreo intrebare si te pot ajuta, cu placere.

 

Aqai, sanatate copiilor, sa scapati de probleme! Ai niste copii grozavi!

 

De Buflea mai stiti ceva? Era foarte activa pana acum vreo 2 ani, cand au intervenit schimbarile. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sarbatori fericite dragilor!

 

eu sunt la servici, imi trag sufletul.  [alcool]  

 

ce tare faza cu musafirii, cand vin si cand pleaca.  [:)]

 

Aqai,

 

sa stii ca au stress copii astia mici. al meu nu poate dormi noapte, de griji. ..dar nici nu face nimic ziua sa scape de ele [batcap]

 

nu mai stiu daca am scris, al meu asta mic merge de vreo 8 luniu cred la psiholog. cred ca e a 5-a persoana din domeniu. in sfarsit se intelege cu asta. e o tipa tinara, mica de statura, slaba, calda si blonda si i-a castigat increderea. 

face pasi, dar ii face. la scoala tot turbulent e, dar macar toata lumea e informata ca are ADHS cu acte in regula si fara medicamentatie.

 

am chemat o pretena la cafea.. [fri]  [fum] . ce sa fac si eu, suntem 5 tantari in toata firma.

 

Carolina, distractie placuta la Sibiu. ##

 

Judoka si ai mei vor sauna diseara. sa videm.

 

Am vazut doua filme Red Sparow si cel cu Lady Gaga. Amandoua mi-au placut de numai.  Astept Vaduvele 2018, dar nu a aparut deloc pe net.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza si sper ca ati avut un Craciun Fericit! in care v-ati bucurat de 2 ori :D urmand logica, si noi am bucurat pe altii de doua ori :) si altii pe noi, si tot asa.

 

3 zile de musafireala si azi ne relaxam... unii. T incepe azi bronze medallion, 4 zile de la 11 la 7 seara se progateste pt primul examen serios din programul de lifeguard.

 

ieri am dus-o pe miss B la spa de catei, unde a stat vreo 3 ore... cand a ajuns acasa jumatatea mea a fost f nemultumit ... au parfumat-o acolo un pic cam mult. asa ca a inceput: miroase ca un pot-pouri, Berry, they turned you into a room deodorizer ... tot numa' in complimente de astea a tinut-o. eu nu protestez la mirosul ei, sincer :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si Craciun fericit! [cubrad]

Va doresc tuturor multa sanatate in primul rand si sa aveti parte de cat mai multe realizari, voi si cei dragi!

Ma bucur ca ati reactivat subiectul!

 

Caro, de cat timp ati revenit in tara? V-ati acomodat? Voi cu joburile, fetele cu scolile?

In ce zona stati? Imi aduc aminte ca m-ai mai intrebat intrecut diverse chestii cand aveati ganduri de relocare, ti-am raspuns... daca mai ai vreo intrebare si te pot ajuta, cu placere.

 

Aqai, sanatate copiilor, sa scapati de probleme! Ai niste copii grozavi!

 

De Buflea mai stiti ceva? Era foarte activa pana acum vreo 2 ani, cand au intervenit schimbarile. 

 

Buflea e bine, doar foarte ocupată cu serviciul și cei doi adoescenti, care ii pun parul pe moate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...