Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ladies, sper ca sunteti bine.

 

eu am fost azi prima data la serviciu dupa muuulta vreme, la noul loc de munca. taaare ciudat mi s-a parut, fiindca purtam masca.

 

proiectul pare super interesant, tehnologie noua, idee inovatoare, lumea pare super ok si relaxata.

 

prietenul nostru din bangladesh sarbatoreste Eid si el impreuna cu colegii lui de camera au gatit si ne-au adus din mancarurile lor specifice.... nu pot sa spun cat de bun orez si ceva mancare de chickpeas si niste turte de cartofi cu legume grozave am mancat. iuti... de am crezut ca plang, dar super bune! Iar s-a dus naibii my low carb diet!

 

i-am cainat, ma gandesc ca mancarea canadiana trebuie sa le para foarte fada si cred ca e dificil sa impaci asa bucatarii diferite...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danke, Didi!

 

nu v-am spus, fondatorul are 2 amstaff gigantici, bantuiau ieri prin birou ... m-au impresionat destul de tare :D sunt huge. Berry e tcute si mititica si o finutza pe langa cainii aia... respir mai greu cand trec pe langa mine.

 

in alta ordine de idei, la noi s-a hotarat ca scolile raman inchise restul anului. copiii vor primi note si report cards, dar media nu poate fi sub media pe care o aveau in martie cand a inceput nebunia.

 

si de vreo 2 zile ii las sa bantuie prin cartier cu prietenii - bicicleta, badminton tenis ... ca tot provinica a dat "liber" la golf fields, cycle tracks, outdoor activities asa ca zic ca e in linie cu ce e voie...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

ladies, sper ca sunteti bine. eu am fost azi prima data la serviciu dupa muuulta vreme, la noul loc de munca. taaare ciudat mi s-a parut, fiindca purtam masca. proiectul pare super interesant, tehnologie noua, idee inovatoare, lumea pare super ok si relaxata. prietenul nostru din bangladesh sarbatoreste Eid si el impreuna cu colegii lui de camera au gatit si ne-au adus din mancarurile lor specifice.... nu pot sa spun cat de bun orez si ceva mancare de chickpeas si niste turte de cartofi cu legume grozave am mancat. iuti... de am crezut ca plang, dar super bune! Iar s-a dus naibii my low carb diet! i-am cainat, ma gandesc ca mancarea canadiana trebuie sa le para foarte fada si cred ca e dificil sa impaci asa bucatarii diferite...

 

Baftă la noul serviciu ! 

Trebuie ca e fain, un nou început.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am terminat Testamentele,  foarte fain , femeia asta are o imaginație impresionantă !  Eu am mai citit de ea doar Ochi de pisica, răscolitoare si asta.  [fri]  [ph34r]

Pe mine m-a apucat hărnicia, acum la sfarsit, si am zugrăvit bucătăria. Mâine vreau sa fac holul, baia si balconul. Apoi sa vad de ceva flori. 

Acum vreau sa ies la o plimbare cu Ale si nepoata, mergem prin parc, vedem noi. E frig la noi, dar imi place asa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot io.  [batcap]

Eu am facut 1/2 din hol, acum astept sa se usuce catdecat un perete sa vad daca e ok si apoi mut cuierul la locul lui, sa am loc sa ma mișc. 

E foarte fain, arată bine, singura problema este ca am folosit cam multa lavabila. E alb pe alb, asa ca trebuie sa suprapun straturi sa fie aceeași nuanta. Plus ca nici nu era chiar de chiar obligatoriu sa zugrăvesc, dar de! dacă tot stau acasa. 

Apoi vreau sa merg sa-mi caut alta perdea la bucătărie, asta am luat-o anul trecut si eram foarte încântată de ea, acum n-o mai pot vedea !! 

Ok, la treaba cu mine. Pa.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Aqai, succes la noul job !

 

Dana, ce harnicutza esti  [:)]

 

La mine zilele astea so so, cum zice neamtul. Cearta cu copilul din dotare, grrrr, internetul merge ca melcul [alcool], sapt viitoare avem un termin la doctor si tot asa.

 

Cea mai buna idee a fost ca am facut seara de relaxare / Spa cu Laura : ceaiuri, masca, baie cu spuma, chipsi. Tare mult i a placut, [il] / la zece am adormit  [:)]

 

un week end frumos va doresc    [flo2] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Harnica pe toate planurile, Dana! sa stii ca am terminat the glass castle, mi s-a parut foarte ... jurnalistica. o descriere super factuala si lipsita de emotie, deci nu a transmis emotii. cu totul diferit de the great alone

 

next on my list black elk speaks - john Neihardt

 

Fleur, te incumeti sa zbori in conditiile astea? eu sincer nu. cred ca inca tot nu avem voie sa mergem din on in que, right? ma gandeam ca poate 2 saptamani orin august mergem undeva la un cottage daca e voie sau cu cortul. mont tremblant daca se poate.

 

Judoka, buna idee. as implementa-o si eu ... sa trecem de criza. si noi am avut aseara "rupturi de relatii". au escalat iar discutiile intre ei, daca nu esti de fatza totul e un he said she said dramatic, amandoi exagereaza cumplit, T provoaca mereu, A are o limba si niste replici pur si simplu mindblowing de insultatoare la adresa lui frate-su ...

 

I snapped asa ca sunt la inchisoare amandoi. consemnati in camerele lor, fara nici o electronica, numai cu carti. speak only when spoken to rule in force. 

 

nu am nici o intentie de remediere, pur si simplu vreau sa stie de pedeapsa si de frica, s-au dus naibii toate idealurile mele inalte parintesti. Nu pricepi de voie buna ca e inadmisibil sa te porti asa in familie, atunci pricepe de pedeapsa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...