Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

nci nu stiu cat se poate umbla la noi. Astept niste preteni de la Ulm. sper. ca ne invartim de ceva timp sa  vina la noi.

 

cu scoala, nici nu ii mai intreb. fiecare pe cont propriu. azi merg la ortodont, unul la 2, unul la 4. si piticul de 3 ori pe saptamana l-am inscris la canataj. cu noile reguli tre sa specifice exact in cand vine si cand nu vine. Bine, era planificat de  vineri, dar noi ne-am prins pe la ora 19 ca e vineri si avea antranamnt. Fix asta i-am scris si antrenorului: am uitat ca e vineri.  [alcool] . culmea e ca vineri am fost la servici [fri]

 

saptamana viitoare am concediu. am niste prjecte la servici de imi scot peri albi.  [ups] nu dorm noapte de la 1. imi intra o ideea in cap..si ma succesc de ma inebuneste. 

daca termin cu unul din projecte, o sa imi iau concediu medical ca sunt cam PA. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Judoka,

 

nici nu i-am dat cadoul..pt ca duminica viitoare e ziua lui :) Cum ati petrecut pe al tau?

 

 

Cu mici si bere,  [:D] , glumesc. I am facut mancare buna, (lasagne, salata boeuf, tiramisu) feea ce pt el e important.

Cadoul mai asteapta, cand s o mai relaxa prin magazine(nu a vrut comanda pe net), sau o sa facem un pic nic, ceva, cu prietenii lui.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tare frumos, Coca. Voi locuiti in Grenoble?

 

Aqai, bafta cu job-ul, suna interesant. Am fost pe teren intr-o companie acum cateva luni. Cei care lucrau acolo aveau voie sa vina cu cateii la munca. S-a lipit unul de mine, nu mai vroia sa plece. S-au marait vreo doi, a fost foarte interesant :)

 

Judoka, la multi ani flacaului. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi incepe o saptamana noua de munca. De saptamana viitoare ar trebui sa ne intoarcem la birou dar sefa mea zice ca parerea ei este ca mai lucram de acasa o luna. Poate chiar doua 

 

Pe sot l-au sunat vineri, cica incepe pe 15 iunie daca vrea sa se intoarca. Poate chiar mai devreme. A zis da. Me happy pt ca se urca pe pereti. 

 

Si pe Alex l-au contactat. Miercuri face "orientation" si apoi il repartizeaza undeva. le-a luat o gramada de timp. Cred ca i-au verificat cazierul pt ca l-au intrebat ceva de asta. 

 

din balconul meu de dimineata :) :

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello vouă.  [flo2]

Mcoca ma bucur ca esti bine, foarte faine pozele. Si mie imi este dor de piscină, lui Ale nici nu mai zic. 

Lili fain balconul tau. Si priveliștea e super. La ce etaj stai ? Cam 6, nu? 

 

M-a sunat MF sa o duc pe Ale la vaccinul HPV si acum am emotii.  [fri]  [fri] Ea nu. 

Ati facut fetelor vaccinul asta? Cine are fete. Deși am inteles ca se face si băieților. 

La noi se foloseste, cred, Gardasil 9 si in strainatate Cervarix. 

 

Anyway, noapte buna!  [nani]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...