Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata geroasa,

 

[cit]  [cit]

 

Aqai, super pt lifeguard, mereu am citit cu interes postarile tale.

 

Didi, trebuie sa nu lasi asa si sa investighezi, asigurarea medicala nu acopera? 

 

Caro, te mai ocupi de decoratiuni ? sau e altul domeniul ?

 

Azi avem o programare la doctor, dupa care vrem la patinoar. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, sunt mai multe patinoare in Bucuresti: cel din Cismigiu - care este fain, este destul de mare. Mai sunt cel din Drumul Taberei, parcul Al. Ioan Cuza - zona Titan, la Mall Promenada - pe terasa (asta e mai micut, dar depinde si cata lume e la momentul respectiv). In interior, pe tot timpul anului, e cel din AFI Cotroceni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ladies, am trecut sa va spun La multi ani pe 2018 (si cred ca si 2017 :))

 

Am un pic mai mult timp, am fost intr-un job care imi conduma toata energia, ma incarcam negativ acolo si eram ca o cirpa restul timpului. A trecut, lucrez in alta parte, mult mai bine, asa ca zic ca ies in lume :)

 

Va sarut si va salut pe toate, la noi totul e sub control, Atomix incepe facultatea, Miss A. e in clasa a 4a si e scumpa si minunata, mare noroc am avut! Pe mine tot asa ma doare spatele, jumatate din pozitiile de yoga nu le mai pot face (alea de le faceam LOL) etc etc.

 

Mai incerc sa trec, mi se termina lunch acum! 

 

Simonna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineața fete, v-a fost dor de mine ? Ca mie mi-a fost dor de voi !  [flo2]  [hia]

La multi ani si multa sănătate, ca am cam ajuns la varsta la care o apreciem.  [:)]  [flor]

Eu acum pe la bucătărie, aștept sa binevoiască donșoara sa se ridice din pat, se preface ca inca doarme.  

Pa. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...