Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Didi, da o sa merg relax. 

Mie un pic ciuda ca stiu ca baiatul s-a ameliorat in ultima perioada, dar profu se face ca nu vede nimic. 

Oricum framantarile au trecut pe locul doi, am o prietena , nu f apropiata, care trece printr un soc si nu stiu cum sa o ajut si sa o incurajez si ma gandesc ca viata e asa efemera si vine asta cu prostiile lui cu statul in banca si altele.

Hai ca am scris un mesaj de nu se intelege nimic. Dar nu prea am cui sa ma plang.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu nu verific temele de la scoala ca alea sunt vax-albina, 2 exercitii  [batcap] . Ma oftic numai cand le vad. Eu le verific pe alea suplimentare pe care i le dau eu.  [fri]  [:D]

 

 

my kind of girl :) daca va arat ce balarii ii dau lui Alex sa faca de la scoala ... inmultiri si impartiri. da' cu numere mari, sa stai sa buchisesti in prostie. si copchilu' studiaza singur pe khan academy acasa sinus, cosinus si  la scoala in pauza de masa teorema lui pitagora cu his best buddy.

 

invatatoarea suuuper nice, super de treba, da' n-are nici in clin nici in maneca nici cu science, nici cu math. ea numai cu limba engleza. le da carti cool si proiecte interesante de cafut pe baza cartilor, cu ea fac si poetry cafes, dar matematica .... nope.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi, iar ati disparut ? [:-/]   [flo2]  [cit]

La mine a nins toata noaptea si e asa frumos ! inca nu se topise zapada precedenta asa ca e iarna cum trebuie. Azi planuiesc sa desfac bradul si sa strang toate chestiile de Craciun. Luni incepe scoala si vreau sa fie liber. 

O zi buna sa aveti.  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vorba'ceea, daca tot n-am plecat macar sa va stresez.  [:D]

Hello vouă la o cafeluță fierbinte. 

Fac o mica pauză si apoi mazilim bradul. Ieri am fost la sanie, foarte fain a fost, chit ca era vânt. 

Azi dimi am fost la serviciu. Si ma duc si mâine.  [biz] Da, hărnicuța nevoie mare. 

Pa. Un week-end fain sa aveți.  [flo2]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi avem școala de o săptămâna . De fapt după vacanța de Crăciun mereu intram in teze și mult . Teste. 

Câte 2 minim pe săptămâna pt ca pe 01.02.2019 se încheie semestru și se dau carnetele. 

Apoi pe 4.02 începe semestru doi fără nici o introducere . 

Greu. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...