Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Didi, te pup si-ti doresc sa-i gasessca repede-repede diagnosticul bun. sanatate ! 

 

Aici e vreme de iarna, ascult Barbierul din Sevilia si calc. ceea ce nu e rau deloc. 
Vineri am fost la un concert de binefacere cu piese faine de mezzosoprana si pian. 

 

Va las ceai si cafea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello Ladies!

 

Superb afara! Am fost in Herastrau, o frumusete, zapada alba si soare. Si, desi n-am mai fost asa bolnavi de muuuulti ani, tot ma bucur ca e zapada si ger (ca tot ma intreba Dana, parca [bib] ). Ne revenim incet, incet, din raceala, dar frate, ce-am mai tusit. Ocazie cu care vreau sa aduc oda Grintuss-ului (sirop) care mi-a salvat somnul, ca de cum l-am luat, cum m-a rezolvat -  nu m-a mai gadilat in gat si am putut si eu sa dorm.

 

Am strans si eu azi decoratiunile de Craciun din toata casa, dar bradul inca nu, ca prea e frumos (si natural [pk] ). Am un suport in care tot punem apa si s-a pastrat perfect.

 

Daca am noroc, de maine am femeie la curatenie si calcat. Tineti-mi pumnii sa ne placem reciproc.

 

Si tot maine incepe din nou scoala. Imi vine sa-mi trag palme [mai] .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Didi, te pup si-ti doresc sa-i gasessca repede-repede diagnosticul bun. sanatate ! .

 

multumim multumim!!

 

diagnostic nu avem dar suntem acasă cu scrisoare la pediatru sa repetam joi analizele. 

 

In schimb mama mea am internat- o aseară in spital . Singura a ajuns cu salvarea . Gripa apoi a făcut pneumonie.

 

greu . Sper sa ajungă acasă ca de dimineața nu vorbea coerent. 

 

Asta e când ai părinți bătrâni și copii mici. Ești între ciocan și nicovala . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, santate multa, si feciorului, si mamei!

 

Carolinah, suna bine zapada la voi! sa va puneti si voi pe picioare cu raceala asta odata ... si succes mult cu scoala!

 

Mik, asa da sa tot trebaluiesti prin casa! sa-ti fie de bine specatcolul! 

 

eu am bifat azi o ora la boxfit, 4 km de mars cu miss B pe afara si cam atat ... ca hainele tot gramada ma asteapta sa le spal. l-am mai dus si pe A la dealul de ski cu inca un pusti de 11 ani si i-am lasat acolo. se descurca cu telescaunul, au bani de cate un ceai cald si ceva de mancare daca li se face foame. le-am lasat si telefonul mei su apoi am hotarat ca e timpul sa cumpar un telefon mobil finally pt ei pentru cand ii mai parasutez pe undeva asa. mai ales ca A. planuieste sa petreaca mult timp la ski hill iarna asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la cafea,

 

[cit]  [cit]

 

Didi , multa sanatate, nu au zis medicii de ce l-au suspectat? Cu mama, cunosc sentimentul, are cine sa aiba grija de ea acasa ? Multa putere iti doresc.  [flo]

 

Am fost matinala, ca Dana ieri, a avut pustiul turneu care incepea la 8.30  [viki]

Dupa amiaza a plouat cu bulbuci, deci am stat in casa si am dereticat prim bucatarie, adica frigider, aragaz, distractii din astea.

 

Am vazut un reportaj cu lipsa de locuinte si cu tendinta de creste a preturilor in urmatorii ani. Pai cine are frate juma de milion sa dea pe patru camere?

 

Anyway,

 

Aqai, sa-ti fie de bine miscarea 

 

o saptamana reusita sa aveti  [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara ladies, 

 

nu stiu voi cum sunteti, doar eu ma asemen cu gainile. mik cred ca poate confirma.

 

cu atat aplacere ma bag in pat la 9 seara ... ma uit la cate un episod de ceva si dorm bustean. dar mai am si seri in care sar peste episod :D ca acum. ma incanta ideea ca am sa dorm atat de mult:D

 

asa incat noapte buna si voua!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...