Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna dimineata,

 

Nu ma intrebati cum am reusit sa ma loghez, ca nu stiu, tare prost merge forumul  [fri]

 

So, la ai mei le-a placut „Singur pe lume“, filmul e bine relizat, mai putin celei mici, ca s-a speriat putin si nici nu prea intelegea. Baietii au declarat ca vor sa citesca cartea. Io am bocit, la fel cum boceam cand am citit cartea. 

 

Caro, super cu miscarea esti   [aerob]  si La multi ani !! [flo2]  sa ti se implineasca toate dorintele.

 

Din saga ce s-a mai intamplat pe la scoala, fata a primit nota la cum se prezinta dosarul si cat sunt de ordonate materialele.  [:D]  [zirea]  

 

Vreau vacanta .......si ca in fiecare an inca nu avem nici o destinatie.

 

un week end cat mai frumos sa aveti 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

da mai..si copii mei  au avut nota obligatorie la clasa a 3-a. 

cat de ordonati sunt. Sa stiti ca al mare a avut 1, al mic a avut 3, singura nota de 3 din clasa a 3-a. 

Disciplina in organizare e importanta si ei trebuie sa fie atenti la asta. Deci, nu se refera la scris Caligrafic, ci cat de ordonati sunt in general. Si nu ma refer nici la comportamant.

 

si eu am primit evaluarecand am schimbat sefii.eu am cerut si am avut la unul 2+ la ultimul 1-2.Deci..sunt pe drumul cel bun.

 

bine bine, cred ca daca un coleg care e piatra de moara ar zice ca pleaca iar da 1 plus, numai sa plece ca oricum e pacalici ..dar nu pleaca [:)]

 

Voi ati primit Carnetele J? noi saptamana viitoare. si suntem acelasi Land.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Laura, unde ai gasit Cassandra? Ai si in format electonic? SI fetei mele ii place muuuuult, dar a citit doar Instrumente Mortale.

 

Noi am luat doar in varianta clasica, pe hartie. Majoritarea le-am luat de pe net (libris.ro, librarie.net, elefant.ro) am gasit si la carrefoure in perioada reducerilor la carti de Craciun. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am intrat sa zic helo, si cam atat. m-a pocnit o gripa de zile mari. luni mi-a fost frig non stop. marti la fel. am plecat acasa pe la miezul zilei dardaind si m-am bagat in pat. unde am ramas pana azi, cu febra peste 38 si o stare out of this world. nici nu stiu cum sa descriu, dar cred ca deliram.

 

azi am iesit din pat, dar obosesc f repede.

 

foarte rau a cazut, aveam multa munca la birou si un proiect mare acasa si eu abia ma tarai ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, ce nasol ca esti bolnava! 

 

Noi bagam la greu Esberitox N (supliment natural pt imunitate) la sfatul unui dr. Fetele iau de prin octombrie cu intermitente si n-au avut decat max cate 1-2 zile de muci si durere in gat si apoi le trecea complet. Noi adultii am bolit la greu in dec/ian, dar am inceput sa luam si noi acum si vad ca ajuta. Adevarul e ca eu nu prea cred in produsele astea de intarire a imunitatii, dar asta vad ca functioneaza. Dr. a zis ca a rezolvat cazuri de sinuzite recurente 2-3 pe an si tulpini de HPV cu acest Esberitox. Na, cine sunt eu sa-l contrazic.

 

Am fost iar la sala azi [aerob] . Me proud!

 

In Bucuresti e o vreme cum n-am mai vazut! Ploaie inghetata care depune un strat gros de gheata peste tot. Am muncit cate 1h pe zi la masina sa pot iesi cu ea. Au cazut copaci, strazi si tramvaie blocate, e ceva de groaza. Asa ca seara asta stam cumintei in casa si asteptam livrarea de sushi. Aseara am fost la cinema. Am vazut Instant Family, un fllm de familie dragut, inspirat de un caz real. Il recomand. Azi ne gandim la Lion, de pe Netflix, tot in familie (sau o parte din ea, depinde cum ne trateaza oricare dintre adolescentele familiei [soc]) . 

 

E funny cu adolescente in casa. Niciodata nu stii 'care' va sari la gatul tau si 'cand'. Nu mai pomenesc de 'de ce', ca nu e nimic de zis [:D] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, sanatate multa mamei tale !

Carolina, stiu tare bine senzatia cind incepe cite unul (nu stii care dinainte) sa deraieze.  [:)]

bine ca faza asta a trecut repede.

 

Aici copiii au la gimnaziu note la «tenue du cahier». Le pune o nota la cit de bine e tinut caietul de la materia respectiva.

 

Si in mine a dat o raceala, din cind in cind putina febra si nas care curge.

 

De zapada nu mai povestes ca am doza completa.

 

O zi cu soare la toate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...