Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

acu 2 saptamani am alergat ca disperata dupa modele de gresie si faianta si parchet. dupa ce am trelalait cu diverse modele am aflat ca numai anumite marimi preia constructorul casei. altfel o facem noi, pe cont propriu. Asa ca modelul meu de faianta italiana fara rosturi a picat  [zirea]  

am aflat ca exista chiar o lege in DE care impune constructorilor sa puna rosturi [fal] .

 

dar am reusit. Barbatul a facut termin, eu i-am prezentat poze cu ce vreau si chit ca ii spunea barbatului ca nu e ok si nu e rezistenta ideea mea barbatul a zis ca merge pe mana mea ca altfel il dor urechile in urmatorii 30 de ani [alcool]

 

atata stres pt o gresie si o faianta.  [ups]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hei, salutare fetelor! Sper că sunteți bine toate. Paște fericit celor care serbează mâine!

 

Noi vom fi pe drumuri, pe apă. Am avut vacanță de paște și ne-am plimbat. Aquapark, un zoo safari și Legoland unde mi-a cam stat inima la roller coastere . Ne întoarcem cam obosiți dar cu multe amintiri frumoase.

 

Vă pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Hristos e inviat !  [paste]

 

la noi toate sunt OK, primavara vine foarte lent, e singura plingere care o fac. 

Copilul mare va termina practica la spital si va incepe alta la un cabinet de radiologie. Copiii 2 si 3 nu au griji.  [hc]

 

Va pup in grup si poate mai scrieti fiecare cite putin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mik,  [flo2]

 

N-am prea mai baut cafeaua pe aici, fetele scriu rar, din pacate. Imi placea tare mult „gasca “ si atmosfera .....

 

E fain ca nu au griji, stiu ce vor sa faca mai departe ? 

 

Ai mei sunt invidiosi pe copiii francezi, ca au mai multa vacanta si nu e corect  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cel mare stie de mult si e pe drumul bun. E in anul 3 de medicina. Cel mijlociu vrea sa faca informatica.

Cea mica inca nu stie. 

 

La voi cum e ?

 

Va las pasca si cafea la toate. [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mik, noi suntem mai mici  [:)] Cel mare e a zecea și nu are nici o idee, materia preferata e fizica.

Cea mică e la faza actrița , model , cântăreața . Bine, nu e nici o graba, e numai cls a 3  [:I]

 

Stie și ce specialitate ar vrea ?

 

Mi- ai făcut pofta cu pasca , poate mai fac o tura, a ieșit buna data trecută . 

 

Pana acum am gătit și făcut curat, după amiaza ieșim la o plimbare, e tare frumos afara. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat a Înviat !!!

 

salutari din Ro. Am venit duminica seara singura. Stau toată sapt. Am rămas fără tanti care are grija de ea in perioada Sărbătorilor , și am o grija de ea. 

 

In vacanța copiilor am fost la servici full-time și in we de la Paștele Catolic la Paris. Vizita anuală :)))

dar piticul nu a fost cu noi, pt ca era in cantonament . L- a rupt . Trezirea la 6, alergat 4 km. 

Mers cu barca 20 km sau 50 km de bicicleta . 

Fara dulciuri ...etc militarie :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia , in ce Legoland ați fost ? Ăla din Bayern noua in 2013 ni s- a părut slab . 

 

Mik, ce frumos cu mediciniatul ...

 

j, noi am intrat direct in teze :)

 

copilul mare m- a anunțat azi ca a primit teza nr 3 la Deutsch și are 1 [fal] . 

mai are 1 și la testul de economiei . Faza cu testul asta : el își programase sa repere după ce revenim de larestaurant de la ziua mea. Ghinion ca i- am dus la opereta [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi,  [flo2] ce baietel curajos ai cu bicicleta si barca. 

 

Ce opereta ati vazut ? 

Eu nici nu mai incerc sa cooptez lumea la opera/opereta.  [:-)))] Greu tare, dom'le ! 

 

Judoka, cel mare isi va alege specialitatea peste 3 ani (studiile pina la examenul de internat dureaza 6 ani), apoi mai are inca 2-4 ani.  [:)] In stagiu sunt obligati sa vada cit mai multe servicii/specialitati; acum e in dermato si vede consultatii/spital de zi/spitalizare continua. ceea ce nu credeam este ca la ultima forma vede pacienti care trec in lumea dreptulor acolo in spital. 

 

Va las doar cafea, prajituri nu am azi. Si floricele.  [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...