Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

copilul meu cel mare a implinit 15 ani.

Bun, pe langa o floare in ghiveci si o carte i-am luat o geanta de sport si nintendo ala, de care ziceam mai sus.

Dar pt ca nu vroiam sa il vada din start. i le-am pus pe toate le masa si pt nintendo i-am scos o poza la imprimanta si langa un fund de lemn de bucatarie i-am impachetat frumos. dimineata pana sa desfaca cadourile ( la noi zi de scoala, ne trezim la 6 suflam in lumarari si desfacem cadourile) in cele 4 zile pe an, eu imi iau concediu egal cum pica :) le-a verificat si era dezamagit de de la Craciun il vrea.si ultimul a fost poza asta. a facut o fata cand a vazut fundul de lemn :))) [alcool]  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu cu copii am zburat joi de la Frankfurt . Bărbatul a a fost in delegatie și a zburat din alt aeroport și ne- am întâlnit la Otopeni . 

Bun, ajungem noi joi seara pt cursa de Tarom de la 19:25 și evident ca nu as fi putut sa trec de poliția de frontiera dacă nu avem aprobarea școlii . Pt cele doua zile libere.  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la cafea,

 

Didi, sa va fie de bine ieșirea in țara , ziceai ca ai nevoie. Frumoase poze .

 

Nu ne- am mutat in Franța , dar m-as muta.  [il] Știri mai aflu de la club, pt ca noi facem sport acolo, de asta scriam colțisorul nostru . 

 

Adevarul ca nu m - am interesat cu ortodontul, ar fi super sa nu fie cheltuieli așa mari . Oricum primul Termin îl avem peste 6 luni. 

Ai mei nu fac nimic extra la școala , doar fata are engleză . Și nici ore de informatica nu au. Cele mai mari cheltuieli sunt cu pianul, și deplasările la antrenament. Și școala de șoferi  [biz]

Maine : ședința cu părinții .

 

O săptămâna reușită va doresc . [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai e cineva pe aici? E ora potrivita pentru o cafea  [:)]

 

Eu am yoga peste cateva minute si nu are sens sa ma apuc de alte treburi. Asa ca am zis sa intru pe aici sa vad ce mai faceti.

 

Eu nu am mai fost de peste doi ani in ro. Nu s-au aliniat astrele. Imi place pe aici ca mai citesc in romana, mai o barfa. Timp sa fie.

 

Didi, ce carte ai luat cadou? chiar nu stiu ce mai prefera baietii.

 

Carolina, bafta cu scoala. Acum ati intrat in hora trebuie sa jucati  [:)]  Mi se pare normal ca aveti provocari cu limbajul dar sunt fete destepte si se vor descurca. Aveti o strategie de imbunatatire a vocabularului? Pe langa citit carti, reviste, etc. Acum aud romana mereu si le ajuta mult dar ma intrebam daca merg la ceva cursuri sau fac ceva special pe partea aceasta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ehe ce ma bucur !

 

coca, cum e cu picior ?

 

otilia, ce fac fetele ?

ai mei merg la biblioteca . Cel mare citește mult, istorie ( napoleon, razboaiele mondiale) cărți psihologice . Vine și le discutam împreuna . 

Ce le- am mai cumpărat : Simpel , toate cărțile care primesc premiul literaturii germana pe ani. Uite, am o poza cu comanda de la Amazon. 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...