Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi, am ajuns azi in parcul de distracție . 242 km am avut . Frate a fost super tare . Am țipat in Taron ca nu mai am voce . Musafirii mei au fost incantați . Mai puțin faza cu alergatul de la o distracție la alta . Noi suntem duși .  [alcool]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineața , 

 

o cafeluța de duminica ploioasa ?

 

Didi, deci senzații tari , nu era mai aproape la Rust ?

 

Sa stăpâniți casa voioși și sănătoși  [flo2] sa vezi ce de mișcare o sa faci acum  [:)] prin grădina . 

 

La noi , când ziceam ca e totul liniștit ..... s- a certat pustiul cu antrenorul, care l- a dat afara de la antrenament . C ‘ est la vie , o sa aibă mai mult timp liber. 

 

O duminica frumoasa la toate fetele cafegioaice

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, da J, sunt vreo 60 km in minus. Dar musafirii noștri mai fuse in cel de la Brühl Acu 25 ani si ii lega niste amintiri . Data viitoare eu m- am bucurat oricum [:-)))] . Noi toti 4 suntem inebunit după senzații tari cand eram cu R in 21 săptămâni m- am dat prima oară in silverstar [fal] [:-)))] . Mda.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai cu înotul și copilul tău ( cel mic sau cel mare ?) cum așa ?

 

si mie îmi spunea nu știu care : pai îl mai primește ?!

pai e un copil, in plus la Verein dacă nu l- ai dezinscris pana in 30.09 plătești tot anu următor . 

Apoi copii sunt copii. Greșesc Adulții, darmite copii . 

La cine care sunt clauzele contractuale ?

 

nu merge așa cum bate vântul . Al meu merge la vâslit pana la final de 2020. Egal cine e antrenor .

 

dar, la ai mei s- au calmat. Vineri, noi eram in parcare când au venit copii și al meu s-a alăturat grupului și și- a descărcat barca singur. Au rămas toți masca. Și așa s- a spart gheata . Și antrenorul mi- a scris : frumos ca D a revenit sa își termine șingur obligațiile. 

 

Ssmbata sunt in Frankfurt pe dreapta cu cel mare la p competiție de Lacros. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Didi pentru casa ! Sa aveti in casa numai bucurii si sanatate.

 

Judoka, eu am impins o vreme in spatele lor sa faca sporturi. Dar cam degeaba.

 

Didi, eu sunt pe invers, adoram sa fiu scuturata si data hutza in toate draciile, insa dupa ce avut copiii, am pierdut complet gustul. Apoi in Mexic dupa niste trenulete de mi-a smucit gitul am fost lecuita definitiv.  [fri]

Devo, imi pare bine sa te vad.

 

La noi a dat o furtuna de toamna, ceva exemplar.

 

Vacanta se termina in apoteoza cu o sedinta de calcat cu opera asculata (Traviata si Carmen).

 

O saptamina excelenta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, stiu ca adevarul e totdeauna undeva la mijloc, dar de data asta tind sa cred ce spune copilul.

E vorab de cel mare, care nu lipseste la antrenamente, e constiincios, anyway. 

 

Acum el a avut un concurs solicitant sapt asta, poate il dureau muschii, poate era obosit. Antrenorul ar fi trebuit sa zica, ok , pauza.

Noi avem abonament familial, deci nu se schimba nimic. Al meu nu mai vrea sa se duca si il inteleg. 

 

Antrenorul e pasionat de ceea ce face, sa ti explice, sa te invete tehnici, dar daca nu faci corect sau vrei pauza se supara, ceea ce gasesc ca este exagerat. 

La urmatorul antrenament o sa vorbesc si cu respondabilul. 

 

 

P. s. Io senzatii tari nu servesc,  [:D] asa, mai mediu 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus, fetelor ! Ce mai faceti ?

Recunosc cinstit ca mi-a fost dor de voi.  [flo2]  [:I]  [pace]  [ascuns]

[cit] Va las cafea.

La mine ploua si e rece si-mi pare bine. Imi place vremea asta, asa trebuie sa fie toamna, m-am saturat anul asta de soare si caldura.  [fri]

Pa.  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danutza, mie mi-a fost dor de tine. 

 

La noi e soare magnific si cu dinti.  [:)] -2 la mine pe munte si 2 grade in oras. Si declar public ca nu vreau sa ninga.  [fri]

 

Si eu va las cafea, dar ness ca altceva n-am in stoc la job. 

 

Diseara am bilet la Don Giovanni. Abia astept. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mik, 

 

eu vreau niște ness, defapt numai asta beau, așa m am obișnuit . 

 

Dana,  [flo2]

 

Sunt cam varza zilele astea, ziceam sa nu stric atmosfera pe aici cu ale mele . 

 

Prietena mea are soțul in spital și firma in stand by, ca e firma mică și el era pionul principal și prietenul de familie care a decedat subit sapt asta . Un băiat muncitor, tânăr , trecut de 50 , nu mai avea rude sau prieteni , doar soția . 

Asa ca toate mi se par acum fără importantă , nu știu pt ce ne tot zbatem și alergam in viața asta. 

 

Nu mai am chef nici de mișcare , ieșiri , nimic. 

 

Aveti grija de voi !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...