Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Try not to get caught in the crossfire of a heated emotional battle today. Your happy, freedom-loving nature is too precious to be tainted by abrasive words and emotions. If things begin to flare up, erect a mental protective wall. These people may be too caught up in their own drama to see how their actions affect the people around them.

 

Cica asta era horoscopul meu pe ziua de ieri.  [:D]

 

Nu s-a spus in gura mare nota la sedinta, dar se spun notele in clasa si copiii stiu cine si ce note au luat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata, 

 

dau cafelutza  [cit]  [cit]

 

Dana, e super ca aveti asa o diriginta . Cu notele: no comment. [ups]

 

Eu tot cam fara chef si f obosita, cred ca e si din cauza vremii si intunericului . 

 

Azi program de piata, biblioteca, alergat intre doua antrenamente si poza anuala de la club.

In plus „am“ inceput si scoala de soferi  [bonjovi]

 

o zi cu soare va doresc  [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai, Dana, ce oroare, sa se lege parintii de profa de mate. Bine ca era ea bine si nu s_a lasat demontata. :)

 

Eu am totusi oroare de sedintele cu parintii din Ro in care se spunea in gura mare ce note are copilul tau in fata celorlalti parinti care nu erau deloc binevoitori.

 

La noi e soare si ger, adica sun 0 grade. Excelent !

 

Va las cafele.

Nici la noi nu se spun notele in gura mare, parintilor la sedinta.

Si nici copiilor, cand li se dau testele. Ii cheama la catedra si le da lucrarile. Dar copiii se intreaba intre ei: cat ai luat? cat ai luat?, si ca atare isi cam stiu notele.

 

Pe vremea mea insa, citea invatatoarea toate notele tuturor (atunci era cu note si la ciclul primar). Se plictisea mama, zicea ca nu o intereseaza ce note au ceilalti copii din clasa, iar notele mele le stia, erau trecute in carnet.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. 

Monica, La multi ani ! ptr Ana Maria. Am vazut ca este nascuta ieri.  [flor] [deziuata]

La noi nimic nou. Invatat si iar invatat.

Am comandat , iar, niste carti.  [fri]

Nu stiu ce sa-i iau lui Ale de sarbatori / ziua ei.  A zis ca vrea bani  [:-)))] sa-si cumpere o tableta. Ca celeilalte tablete i-au dat in cap asta vara, iar, ea si cu vara-sa. Nu stiu care-i mai vinovata.

Sunt suparata tare ca mi s-a stricat box-ul cu inregistrare ce-l aveam de la UPC si acum nu mai sunt de-astea. Foarte tare imi lipseste. Sunt ca Miranda din Totul despre sex cand i s-a stricat TiVo.  [ph34r]

Pa voua.  [flo2]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...