Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 


 

Împodobim cada și aprindem lumânările .Sunt i fericita, îmi dau seama Acu când scriu [il]

 

Bun așa  [fiesta]

 

Mcoca, felicitări fetelor pt note  [flo2]

 

Ati fost harnice cu , virgula , cadourile. 

 

Cadouri încă nu am luat, dar am văzut azi o chestie drăguța pt fata un fel de album / box in care are mini tipare de rochițe și poate sa coloreze . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iar eu. 

Miercuri iau copilul mic la 14:45 de la clubul de teatru și îl duc la mind club ( Robotică ) nu ii ajunge timpul sa ajungă la Uni și sunt mama taxi. Mi- am blocat și calendarul la servici pt 30 minute astea 

 

am scris oare de castingul piticului ?

a trecut de casting, e singurul de clasa 7-a. El e bun la actorie, profesoarele își fac griji sa îl tina in frau. Dar R a girat pt el, ca îl tine el [il] . Doamne , e minunat cu doi  [pk]  [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma preg ma plec acasa. Am terminat. pfui ! Poate reusesc sa o ajut pe Ale cu ceva la teza de maine ( ingras porcul in ajun  [:I] ). 

A venit IT-ul sa intrebe cand mergem la instruire, eu zic vineri dimineata e bine ( eu vineri imi iau liber ).  [:D]  Pana la urma i-am spus ca eu nu-s atunci, a zis ca sunt urata.  [:-)))]  [smulgpar]

Paaaa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana,

nu sunt obligatorii?

la noi anumite cursuri, mai ales astea cu siguranța datelor , sunt online și tre uit sa dam un test la final. Bine bine, facem cursul tot biroul odată si răspunsurile sunt la grămada . 

 

——

faza azi: eu care vin târziu ( a trebuit sa merg cu bărbatul la Sixt sa își lase mașina de serviciu și sa îl aduc acasă și apoi sa plec la birou, ca era sa iau de doua ori un radar mobil) și plec devreme sa iau copii de la școala , nu am fost la pauza de prânz . 

Și, vine asistenta care se ocupa de toată firma cu 2 tipi și doua lăzi de bere [alcool]

tipa îmi zice: pt voi de ma M. Ii zic: pt toate birourile .

 

nuuuu, pt echipa voastră  [alcool] . 

Surpriza: cum ziceam se Închide projectul luni și ne- a făcut cinste pt asta. Nu știam ca 3 nivele in sus era interesat de succesul nostru. 

Apoi a trimis email : cica fără alcool. 

Cu alcool bem pe 4, la petrecerea de Crăciun . 

Am pozat berea și le- am trimis- o la colegi, pe grupul de whatapp. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...