Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello, hello

 

ar mai merge o cafeluța 

 

Didi, sa stăpâniți sănătoși căsuța .  [flo2]

 

Mcoca, ne uitam și noi la ofertele pt ski, la elvețieni e scump , dar putem sa găsim ceva fără hotel . La austrieci multe locații sunt deja rezervate. 

Bine ca ai scris de greva sa nu ma prindă cumpărăturile joi pe acolo . V a anunțat de la școala ca e greva ? 

Brad luam in week end, ieri n am avut chef de deco , mi am făcut un album cu pozele din vara  [:)]

 

 

o săptămâna frumoasa  [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello gagici ! Cum mai sunteti ? 

Eu incep sa-mi revin, duminica dupa toata agitatia am facut si o criza fiere, mi-a trecut la parada militara  [:-)))] , da aerul rece mi-a facut bine, combinat cu faptul ca n-am mancat mai nimic.  [fri]

Parada militara a fost foarte faina, lume puhoi  [smulgpar] , circulatia inchisa.  [fri]

Am reusit sa impachetez 2 cadouri  [:-)))] ca atata hartie aveam pe-acasa, dar macar le-am triat. Nu sunt multe, doar simbolice, dar lui Ale ii place sa fie fiecare impachetat separat. Arata mult mai bine.  [flo2]  

Am tratat cu sora-mea sa vina cu noi la dentist, sa ma sustina moral.  [:I]  [zirea]

Am rezervat si pizzeria ptr ziua lui Ale.

Vreau ca anul asta sa facem Craciunul la mine  [il]  [fri]  [alcool]  [pk] , trebuie sa-mi programez totul foarte atent. Ptr fete am luat oje colorate strident si le mai dau dulciuri si bani, trebuie sa mai gasesc ceva ptr nepot. Si trebuie sa mai spal geamurile si perdelele, niciodata n-am fost asa intarziata.  [ups]

ok, va las. Pa.  [flo2]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, ai mare grija de tine.  [flo2]

 

Coca, de Craciun si in februarie eu am ceva vacanta si fac tot soiul de activitati de menaj.  [:)] De craciun vine si sora mea la mine si ea e pe post de soacra.  [fri] Vede praf si pe unde nu este. 

 

La noi a venit frigul, -6 azi dimineata, dar frumos tare si chiciura pe copaci.

 

Va las ceai cald la ora asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, va aduc cafea.  [flo2]  [cit]

Sunt obosita, am avut o zi tare aiurea la serviciu ieri, plina de sedinte si telefoane, am ratat autobuzul, a trebuit sa stau peste program la urmatorul, acasa am gatit, Ale era cu fundul-in-sus plina de figuri si ochi-dati-peste-cap si am trimis-o la culcare la ora 20.00. Fara carte, TV, relefon/tableta. 

O zi buna s-avem !  [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Azi chiar am nevoie de o cafea. Am fost cu fetele la analize si cea mare s-a panicat si bazait pe acolo. Gata gata sa lesine. Au reusit sa-i ia o eprubeta. Ce nervi mi-am facut ca trebuie sa venim din nou. Iar mail la scoala, iar lipsit de la serviciu. E decembrie si chiar nu aveam chef de asa ceva.

Cea mijlocie a fost ok pana la urma si ei i-a luat sange pentru toate analizele. E prima data pentru ea cand ii face analize si ii ia sange din vena. La aproape 11 ani. Nici nu ii stim grupa de sange. Doar ca are Rh-.

Cea mica a fost la testat acum 2 saptamani si cu ea a mers totul perfect. Doar ca i-a iesit carenta de vitamina D si de aceea am zis sa le testez si pe celelalte. Ca si mie mi-a iesit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineața , 

 

beau a doua cafeluța și fug la treburi . 

 

Otilia, îmi pare rău ca mai pierzi o zi. Angajatorii sunt înțelegători ? 

 

Al meu pierde o zi de școala mâine , îl duc la ortoped,, luam acum termin sau in Ianuarie . Cu pustiul am fost zilele trecute, avea amigdalele inflamate și roșii , dar nu i a ieșit nimic : deci odihna, ceaiuri și pastile de supt . 

 

Mai am doua programări și cu mașinile  [:)]

 

Vroiam sa dau o fuga și pe la târgul de crăciun . E cam frig, dimineața erau - 5 gr, gr......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am fost asa de obosita ca am dormit lemn  2 ore la pranz.

Azi lucrez de acasa. O am pe Eva si pe o finutza. Maya e la scoala 2 ore, apoi e invitata la o prietenas a manance acolo. Ce 2 Miss erau deja certate la ora 9, ca nu cadeau de acord ce sa se joace (au aceeasi varsta, sunt in aceeasi clasa, se vad mult). Le-am zis ca am treburi sa le dau daca nu isi gasesc ce sa se joace. De atunci joaca cu voie buna jocuri de societate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...