Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Hello. 

Ale are disjunctor de azi. Me not happy at all.  [ups]  A încercat sa mănânce ceva si ii intra in spatiul dintre aparat si cerul gurii. Ce a fost mai mare i le-am scos cu scobitoarea,  nu mai fac , si am pus-o sa plateasca gura. N-o doare încă,  poate maine , dar nu poate mânca. 

6 luni o sa fie crunt. Nepoata-mea i-a dat niste sfaturi si zice ca 1 sapt durează acomodarea. 

Judoka am vazut fetița la bârnă. Super! 

Mcoca , fain la ski.  [:)]

Ma duc sa calc. Poate uit de foamea lui Ale.  [zirea]  [smulgpar]  [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Hello. Ale are disjunctor de azi. Me not happy at all. [ups] A încercat sa mănânce ceva si ii intra in spatiul dintre aparat si cerul gurii. Ce a fost mai mare i le-am scos cu scobitoarea, nu mai fac , si am pus-o sa plateasca gura. N-o doare încă, poate maine , dar nu poate mânca. 6 luni o sa fie crunt. Nepoata-mea i-a dat niste sfaturi si zice ca 1 sapt durează acomodarea. Judoka am vazut fetița la bârnă. Super! Mcoca , fain la ski. [:)] Ma duc sa calc. Poate uit de foamea lui Ale. [zirea] [smulgpar] [:(]

 

periutele astea mici, flexibile sunt super pt curățat.

https://www.target.com/p/gum-proxabrush-go-betweens-tight-10ct/-/A-21550233?ref=tgt_adv_XS000000&AFID=google_pla_df&fndsrc=tgtao&CPNG=PLA_Beauty%2BPersonal+Care%2BShopping_Local&adgroup=SC_Health%2BBeauty&LID=700000001170770pgs&network=g&device=m&location=9032443&gclsrc=aw.ds&ds_rl=1246978&ds_rl=1247077&ds_rl=1246978&gclid=EAIaIQobChMIhoL4r7Wv5gIVipyzCh271gV4EAQYASABEgK3SvD_BwE

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce projecte mai invart. nr 1 Bucataria. Noi am cautat la vreo 4 firme bucataria si cand ne-am lamurit cum sta lucrurile, am luat de la Segmuller. Inca nu vreau mobila de la IKEA, dar cred ca o sa cedez, cu toate ca nu imi place in mod deosebit. ]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa bucatarie! Tot sa bucataresti in ea.

Asa e cu bataie de cap cand construiesti. Noi am preferat sa luam casa la cheie. Si bucataria a fost gata. La noi au fost ceva probleme cu frigiderul. In final e incorporat in mobila. Pe cheltuiala lor. Dar uite ca nu avem blat de granit. E scump, imi place dar trebuie sa astepti ceva dupa el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...