Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Porcariile astea sunt doar ce-aduce cumnata la mine, dar de facut se fac mai multe, pe langa astea se fac carnati, toba, unii fac sangerete, sunca, carne si carnat prajit la borcan acoperiti cu untura , punem carne tocata la congelator ptr alte sarmale, carne si slanina la sare. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Coca, Dana, ce dragut ca ati puz poze. De mult nu v-am mai vazut fetele. Pfui ce mari sunt. Si frumoase.

 

Didi, interesant la voi la bal. Vad ca toti sunt cuplati. Si au tinutele similare. Interesant.

 

Am mers si eu cu cea mare la bal joi. Eu am servit pizza si am mai ajutat pe ici pe colo. si am avut ocazia sa vad pustimea in actiune  [:D]  Concluzia e ca avem copii cuminti. Modele de copii.

 

Judoka, am vazut acum ceva timp o poza cu gimnasta ta. Bravo, frumos sport. N-am retinut daca face gimnastica artistica sau ritmica. Banuiesc ca e la un club, nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow, ce de copii frumosi!

 

La multi ani fericiti si norocosi, Alex! Intre timp ai pus si poza… ce finuta este!!!

 

Ce fete mari si frumoase ai, Coca!

 

Sanatate multa, Didi! Cati ani are baiatul tau cel mare? Balul e la scoala de dans, nu? Foarte frumos!

 

Mik, ce-mi plece de tine cu gainile!

 

wow ce de mai gatiti… eu sunt antitalent in bucatarie. La prajituri si torturi ma bag fara ratineri. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...