Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce explozie de poze . Tare frumoși toți copiii.Si eleganți , și sărbătoriți  [flo2]

 

Otilia, fii mea face gimnastica la aparate . Dar vreau sa schimb. Unu pt ca de la un anumit nivel nu e prea ok pt corp, doi , la club s au mai schimbat antrenorii și condițiile . Dar spectacolul a iesit frumos plin de rochite si volane. Deocamdata insa nu am gasit alt sport. Mai cautam. 

 

Ieri au fost cu colindul la azilul de batrani. A fost frumos, dar si trist. Asa o diferenta mare mi s a parut intre atmosfera de acolo tacuta, chinuita si vocile lor tinere de copiii. Dar sper ca au adus putina bucurie celor de acolo. Profesoara de engleza a organizat, au cantat si cateva cantece in engleza. 

 

Va pun un cantac care mi a placut tare mult ( o alta interpretare, am gasit pe YouTube)

 

 

https://m.youtube.com/watch?v=phEDAciu3gc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa va zic de ce e extraordinara aceasta actiune. 

 

cam toate liceele din oras au o vizita la La scoala prin iulie, la final de clasa 8-a. Copii decid sa se inscrie, si eu cand l-am inscris pe fii-miu in septembrie, mai erau locuri doar de baieti. Dar am vazut si vreo cateva fete fara partner, s-au grupat ele sau poate asa au vrut el. Cursurile sunt zilnic, copii sunt amestecati de la toate liceele.  Copilul meu a fost vinerea de la ora 17:50. A pierdut asa cursul de la Orchestra orasului, dar atunci mergeau pretenii lui. De la el din clasa au fost 3 baieti. Numai ca ei mergem in gasca din liceu. Ei avand multe cluburi se cunosc intre clase, ori de la sah, ori de la teatru ori de la big band. Vinerea era cursul, iar duminica era party unde puteai sa iti aduci alti preteni. Duminica era disco, de la 17:30 -19:00. Noi l-am lasat pe al nostru cum a vrut el.

Totul s-a incheiat in cele doua baluri. Din 07 si 14 decembrie, organizat prin primarie la o sala din centru, unde isi tine si BASF intrunirea actionarilor si concerte.

Ce mi-a placut? Venea vinerea si imi arata si mie pasii,

A avut ocazia sa cunoasca fete multe sa danseze  sa socializeze cu colegii lui. Ei vinerea dupa curs mergeau in oras.

Acu s-a inscris la urmatorul nivel.

Custul asta inceput in sept si inchiat cu balul a costat 150e. intrarea l-a bal ne-a costat 72e pt toti 3

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am un cheeeeef de muncaaaa de ma doare  !!!  [:I]

 

Multumesc de aprecieri, manca-o-ar mama ei ! S-a inaltat bine, are 158cm si 40kg acum. 

Dupa nici 1sapt cei 2 dinti din fata nu mai sunt suciti  [fal]  [pk] , deja s-au retras la locul lor. Miercuri mergem iar la ortodont sa-mi spuna cat mai manevrez cheita aia. 

 

Mcoca, imi place cum va gatiti intotdeauna frumos de Craciun. Si Maya s-a inaltat, nu? Eva e o scumpa.  [flo2]

Asta vara am dus-o pe Ale la Bruckental si a remarcat ce joase sunt usile si asta a generat o discutie despre cum fiecare generatie este mai inalta decat predecesorii lor si de ce.  [ph34r]  [:D]

 

Didi am vazut filmuletul. Foarte fain, aranjati si sincronizati.  [flo2]

 

Devo, eu nu le prea am cu prajiturile, cand e rost de musafiri nu ma risc sa nu am cel putin 1platou de praji cumparate, sa fie de rezerva.  [:I]

 

V-am facut pofta de porcarii  [:D] . Cele proaspete sunt foarte bune. 

 

De ziua lui Ale, eu am primit cadou un parfum si sotul tuica de casa.  [:D]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, ma faci rosie de invidie cu tuica de casa si "porcariile"-ardelenesti-de-sarbatoare. 

 

Didi, bine faci ca l-ai trimis sa invete sa danseze. ii va servi toata viata in imprejurari foarte diferite. (incepind cu propria nunta :) si terminind cu zgomotul normal/anormal de aparate si masini).

 

Nici eu n-am chef de facut treaba si ar trebui sa-mi scot stiloul rosu sa ma apuc de corectat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu meniul am uitat sa scriu : am primit si o cerere de salata de boeuf  [soricel] Si trebuie sa mai bag o tura de biscuiti, ce am facut s a terminat. Nici nu stiu cum de mi am imaginat ca rezista pana la craciun.   [buca]

 

Judoka, aici in Franta se gasesc borcane cu morcov/mazare. Mai pui cartofi fierti, carne fiarta, maioneza in borcan si ce mai trebuie si o faci rapid in 30 de minute. Eu asa fac. Ceea ce nu fac ca nu-mi place e ornatul de salata boeuf cu 7 kile de maioneza.

 

(v-am spus ca n-am chef de lucru ?)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, va aduc cafeaua. Mi-e somn si am o gramada de treaba azi la serviciu. 

 

La multi ani, Marcelline ! 

La multi ani , fata de Otiliav. 

Sa fie sanatoase, vesele, bucuroase, norocoase, fericite !

Si amandoua devreme acasa !  [:I]

Sweet 16 si sweet 15 ! 

 

[flo2]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...