Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Da, da, cafeluta.  [cit]

Am o graaaamadaaaa de treaba la serviciu, dar fac doar ce-i important si urgent, restul mai incolo.  [fri]

Am negociat zilele libere in 24, 27 si 31, voi mai lucra in 30 si 3.ian

Si in fiecare an le spun sa inchida firma in perioada asta ca n-o sa fie nimeni pe-aici.  [batcap]

Am terminat curatenia pe-acasa, am mai facut un bradut mic in camera la Ale si aseara am executat o placinta cu mere. Am ascuns-o in balcon.  [fri]  [il] 

Am aranjat si cadourile ptr toata lumea.  Simbolice. 

Azi 1 tiramisu si 1 praji si maine gatesc. 

I-am comandat lui Ale o rochita ptr Revelion, sper ca ajunga pana atunci.  [fri] 

Am trimis-o aseara la un concert de colinde cu o prietena si inca alte 2 fete de varsta ei ; dupa 3 ore s-au plictisit si au venit acasa. A zis Ale ca ea iubeste Romania, dar nici chiar asa.  [:-)))] Anul trecut spectacolul asta a durat 6 ore.  [fal]

Ma duc la treaaaaaba.   [batcap]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Tot io.  [fri]

Crăciun fericit , multa sanatate si cei dragi aproape !  [cor]  [pegeam]

M-am culcat aseară după ora1,30. Musafirii au plecat tarziu, a fost fain, am povestit, ne-am distrat. Am primit ceva colindători. Am primit cadouri. Ale a primit si azi de la soacra&comp.

Si, ca sa nu fie totul perfect, al meu sot era sa puna de-un incendiu.  [zirea] A pus ibricul pe foc sa-si faca un ceau, a cazut prosopul de bucatarie langa flacăra si gata a fost. A facut flacăra, cum, s-a topit si ceva de ebonita pe-acolo.  [help] Tot el a iesit din baie sa ne spuna, eu si Ale n-am observat nimic. 

Cred ca trebuie sa schimb capacul la aragaz. 

Ma duc sa lenevesc. Sper sa nu mai aibă careva vrei idee deșteaptă.  [smulgpar]

Pa vouă.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineața și crăciun fericit ! 

 

Dana, ați petrecut frumos. Noi n am avut invitați , au fost cadouri , jocuri de societate , timp cu familia. Un ado greu de mulțumit cu cadourile  [ups]

Azi am vrea la patinoar, dar nu se știe sigur dacă e deschis. 

 

Coca cred ca e pe pârtie  [hia] nu mai scrie, Didi e printre invitați . 

 

Otilia, Monica,  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

sper ca ati sarbatorit bine de Craciun :). 

 

Noi am fost la ski, dar acolo toate zilele sunt la fel, acelasi program, nu simti cu adevarat.

Fetele insa au fost extrem de rasfatate peste tot. Ele la randul lor au muncit mult si si-au luat medaliile.

Am ajuns acasa sambata seara morti de oboseala. Ieri am lenevit, azi eu lucrez de acasa 4 ore.

 

Revelul il facem la niste prieteni. Em am de facut 2 buturugi pt asta. Una e gata (mousse de mango cu insert de caramel) a doua o termin azi (mousse de ciocolata alba cu zmeura, insert de mango)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce medalii ? La ski ? Super !  [flo2]

 

Eu dupa Craciun am lenevit cateva zile. Azi dimi cu greu m-am extras din pat sa vin la serviciu.  [smulgpar]

Noi mergem la revelion la un local in oras. O luam si pe Ale cu noi, i-am comandat o rochita de la H&M si a ajuns deja, asa ca e pregatita si ea.

Si vineri suntem iar la serviciu.  [zirea]

 

Azi fac o mancare de vita cu multa ceapa si pun sarmalele la fiert, maine dimi o ciorba acra si un cremes.

Si gata, pana sambata nu mai gatesc. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

sper ca ati sarbatorit bine de Craciun :). 

 

Noi am fost la ski, dar acolo toate zilele sunt la fel, acelasi program, nu simti cu adevarat.

Fetele insa au fost extrem de rasfatate peste tot. Ele la randul lor au muncit mult si si-au luat medaliile.

Am ajuns acasa sambata seara morti de oboseala. Ieri am lenevit, azi eu lucrez de acasa 4 ore.

 

Revelul il facem la niste prieteni. Em am de facut 2 buturugi pt asta. Una e gata (mousse de mango cu insert de caramel) a doua o termin azi (mousse de ciocolata alba cu zmeura, insert de mango)

 

Sa faci poze la buturugile astea.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...