Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La mulți ani dragilor !!! [hia]

 

coca, felicitări fetelor pt medalii !

cum au ieșit buturugile alea?

 

sunt cu crema de unt ?

 

eu am făcut albinuță și nu am fost data pe spate. 

M-am făcut și tort de nuca și crema de cacao și rom. Nu am putut sa ma abțin sa nu pun niște zmeura in el  [ups]

A ieșit bun.

 

azi am făcut prăjitura Gabriela foile și crema mascarpone cu caramel ( crema de la prăjitura Lulu ) 

o fac cadou la niște preteni  [clo] . Nu am alta inspirație . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

[flo2] Studiez problema. De-astea ascutite n-am vazut, dar nu zic ca nu sunt. Pana acum nu ma interesau periutele electrice, dar de! nevoia te-nvață. [flo2] Recunosc ca mi-a mai venit inima la loc. [fri] Azi l-a sunat pe taica-su sa-i aduca din oraș un baton cu crenvusti si brânză si l-a mâncat tot. Deci, nu rabdă de foame pana la urma. Dar resturile alea tot cu scobitoarea le scoatem. Macar s-a obișnuit cu ele. Mai am un hop, sa-i activez aparatul cu cheita în seara asta. [smulgpar]

periutele puse de mine sunt flexibile, mici și mult mai bune decit scobitorile.... de fapt nici pe departe nu se compara cu scobitorile.Nu se poate sa nu fie și pe acolo.

Al meu chiar a mâncat aproape de toate. Chiar și floricele ( nu e recomandat)si nu a rupt niciodată aparatul/ firele. Iar mâncarea depozitată in cantități uriașe a scos o cu periuțele speciale. 

am mai cumpărat un aparat de spălat cu jet  care e f bun si dispozitive de flossing cu ața.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani cu sanatate, noroc si spor in toate!!!!!

 

Didi uite buturugile mele:

Caramelul si cu spuma de mango nu au aderat f bine una la alta :), si era dificil de taiat frumos. insa a fost f bun.

La exterior au aratat la fel

 

82119239_10156667177860927_5533156279528

 

 

82103864_10156667175895927_3822982765633

 

 

81762332_10156667176290927_3397502500469

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, prietene dragi ! 

Sanatate, bucurii si toate cele buna ! 

 

Am avut o vacanta faina si linistita, mincare buna, copiii adorabili, am iesit si citeva zile intr-o statiune sa ma odihnesc complet. Acum sunt din nou la job si copilasii la scoli.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Faine buturugile !  [flo2]

 

Eu sunt inghetata bocna. Azi dimi m-am gasit desteapta sa stau la ultimul autobuz care s-a stricat si pana au trimis altul am stat cam 1/2ora afara in frig. Numai -10grC erau. Au trecut vreo 3ore de-atunci si inca nu sunt incalzita cum trebuie. E un frig sec la noi, a nins putin si nu s-a depus. 

 

Altfel, suntem in grafic. Am inceput munca in forta, avem de lucru si n-avem cu cine. [smulgpar]  [ups]

 

Alexandra s-a invatat brambura prin oras la plimbare, ba cu vara-sa, ba cu o prietena. Mai are saptamana asta de vacanta si gata cu leneveala, luni incepe scoala. 

 

Ma mananca degetele sa-mi comand ceva carti  [fri]  [:I] , de parca n-am destule necitite pe-acasa.  [ups]

Am vazut pe libris o carte foarte interesanta  [:-)))] Fizica povestita Cristian Presura, este si o varianta in engleza. 

 

Ma duc la treaba . Pa voua.  [flo2]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danutza, ti-ai revenit ? 

Ai mare grija sa porti incaltari zdravene pe vremuri din astea si sa te schimbi la serviciu.  [:)]

 

La noi sunt temperaturi (prea) pozitive. 

 

Am fost sa stau de vorba cu profesorii fiica-mi. Nu e deloc de rau. 

 

Va pup pe toate in grup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arată bine bine Coca buturugile tale. 

Eu am o Pretena, face alte buturugi  [:)]

 

...

in 2 sapt am niște musafiri din ro. Sunt colegi, (foști ) cu barbatu meu. 

 

Ce sa le fac de mâncare ?!

 

vin seara . Dulce știu . 

Dar altfel ?!

nu sarmale, nu mici . Sunt 7 persoane . 

Humus?

jambalaya?

chili con carne ?

 

ajutor  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...