Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Didi, și cum e zeugnisul ? Pe muchie ? Am așa un stres cu notele astea, mai ales ca e de cursa lunga. La baiat in clasa au rămas 19 , ceea ce e f. f puțin, au triat la greu. El are note bune, mai puțin germana și istoria. O sa fie și o ședința de informare, nu prea îmi   este clar cum e cu materiile pt abitur. 

 

 

pai cel mare 1,7 media. si e 100 % pe cont prorpiu. Sapt trecuta a fost in tabara cu orchestra scolii. a prins un tren mai devrme vineri, s-a invartit singur de la tren la scoala acasa. apoi a plecat la dansurile lui. 

 

cel mic inoata la propriu. si nici nu vrea sa invete. a invatat cu tatsu la fizica si are 1-2, pt ca are 1 in teza.

 

asa e, si la noi se scurg. LA asta mare de clasa a 9-a azi  plecat o fetita. Nu tin pasul, pleaca. raman 15 in clasa la final de clasa 10-a. Voi in ce clasa sunteti? cel mare..e K1?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Neata la cafea.  [cit]

Ce faceti, cum mai sunteti ? 

Noi bine, Alex merge la scoala. N-am fost inca la urolog, dar dr de la UPU, care a vazut-o si la sfarsit si i-a mai facut ceva analize, zice ca ar fi fost o infectie urinara tipica. 

Avea scutire de la scoala toata sapt trecuta, dar joi s-a dus ptr ca aveau lucrare la mate si nu putea ea sa lipseasca.  [:-/] La olimpiada la mate n-am mai lasat-o si m-a plans de m-a zapacit.

In week-end am fost la balul vanatorilor, a fost fain, cam frig. N-am castigat nimic la tombola.  [fri] Cumnata a avut 1 bilet = 1 salam de mistret. Alt cuplu de la masa noastra 3 bilete = 0. Alt cuplu 3 bilete = 2 salamuri si 1 vin. Au mai fost castigati fazani si iepuri. S-a licitat 1 caprioara si 1 mistret. Eu una la salamul de mistret as fi licitat.  [:D]

Ma duc la treaba. Iar e albastra situatia pe-aici, nu sunt eu in vizor, dar zau, ca-i apuca periodic.  [batcap]

Pa voua. O zi buna sa aveti. Feriti-va de virusi.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...