Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineața ,

 

mai spre prânz , așa 

 

[cit]  [cit]

 

Aseara ne am uitat la the voice , copiii au făcut chec cu banane. 

 

https://www.tf1.fr/tf1/the-voice/videos/the-voice-2020-tirso-rafael-chante-nights-in-white-satin-de-moody-blues-42721012.html

 

Azi nu avem nici un plan, e bine din când in când așa  [testoasa]

 

Dana, cum a fost la olimpiada ? Și da, nu ne plictisim, dar și nervii mei sunt pe Moațe. 

 

Didi, ai reparat mașina ? 

 

Otilia, fain călătoria literară .

La noi au o noapte de citit la școala ,,dar defapt se uita la film și se aleargă prin toată școala . Cu lectura la fii mea e puțin dificil  [:(] le a dat acum o lectura pe care ceilalți au studiat o in clasa 5-6. E cam greuta și fii mea ar citi orice, numai asta nu. 

 

Mik, Coca ? Pe unde ați dispărut ? 

 

O duminica frumoasa  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, eu ma uit la Harry Potter [fri] , Ale picteaza. Am avut o săpt lungă si un week-end agitat.

La olimpiada romana a fost bine, a luat 96pct, a fost faza zonală si a iesit pe locul 5. Acum urmează faza județeană, nu stiu cand. 

Ale citeste mult, orice în afară de cele recomandate in programa școlară.  [:-)))]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem in vacanta si e fain tare. Stau acasa si curat gradina. In rest, nimic de semnalat. 

Dana, Alex s-a insanatosit complet? Bafta in continuare la olimpiada.

Didi, gainile fac oua foarte neregulat,  [:)] niste rasfatate.

 

Uitam sa va spun : am gasit un magazin romanesc cu bunatati.  [:)]  de la salam de Sibiu, la tuica si pufuleti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem in vacanta si e fain tare. Stau acasa si curat gradina. In rest, nimic de semnalat. 

Dana, Alex s-a insanatosit complet? Bafta in continuare la olimpiada.

Didi, gainile fac oua foarte neregulat,  [:)] niste rasfatate.

 

Uitam sa va spun : am gasit un magazin romanesc cu bunatati.  [:)]  de la salam de Sibiu, la tuica si pufuleti. 

 

L'utile?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si ce sunt recomandari la scoala Dana?

 

noi in vacanta, marti am avut concediu. am fost la carnaval, am fost cu copii in balci, m-am dat intr-o farfurie zburatoare, nu am apreciat-o si m-am lovit la sale de icnesc acu cand ma intorc.
ptiu, ce fraiera sunt.

azi mi-am dat inltalnire cu cel mare cu cel mare la masa de pranz. ha, la 11:55 ma invita barbatul lla masa. asa ca am mers toti 3.

la 16:30 am intalnire cu pitic. sa vad pe unde merg. azi sunt cu tramvaiul la intoarcere. plouaaa, cu bulbuci la noi. asa ceva. maine lucrez de acasa. abia ma dau jos din pat la 7:30, daca stiu ca copii au vacanta, dimineata sunt lesinata.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...