Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Didi, la noi toata lumea (la job, la liceu la cea mica, la copilul mare la spital)  a primit o lista cu ce e de facut in caz de posibila infectie cu CoV 19 : stat acasa, telefonat daca e cazul. Chestii evidente.

 

Dana, si noi am avut zapada doar in noiembrie si ieri doi centimetri caci era foarte cald pamintul.

 

M-am intors azi din concediu si mi-am dat seama ca pina pe 13 martie trebuie sa pregatesc un curs nou.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[cit]

 

Nu mai vrea sa mearga la cursul de IT, zice ca se plictiseste ( de 2ani merge acolo), acum vrea la inot.  [fri]

Nu ne plictisim, ce sa zic.  [:-)))]  [flo2]

 

Buna dimineața ,

 

[cit]  [cit]

 

Sarisem peste mesajul asta, încerca și du fata la înot , e un sport tare fain pt dezvoltare. 

 

In alta ordine de idei, vacanta la noi e pe terminate. Cei mici ai mei au fost in tabăra , prima lor tabăra , sunt curioasa mâine cu ce impresii se întorc .  [cri]

 

week end frumos  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu la o  [cit]

 

E vineri, se termina saptamana dar si luna. Am o gramada de urgente la serviciu si tot felul de proiecte dificile sau care iau mai mult timp decat estimasem. In fine..

 

Sper sa termin ceva azi si sa am un we linistit. Ar fi trebuit sa merg pe munte azi-maine cu fata si niste colege dar a nins putin, a ploua. Chiar nu cred ca se face mai bie maine. Am fost cu ea acolo acum o luna si e cam periculos daca nu e uscat cat de cat.

 

In rest ce sa mai zic. Urmaresc cu interes cum se imprastie virusul acesta peste noi. Am doua calatorii in cateva saptamani. Sper sa fie bine. Cu vacanta de vara nu stiu ce sa vom face.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cit]

 

Buna dimineața ,

 

[cit]  [cit]

 

Sarisem peste mesajul asta, încerca și du fata la înot , e un sport tare fain pt dezvoltare.

 

In alta ordine de idei, vacanta la noi e pe terminate. Cei mici ai mei au fost in tabăra , prima lor tabăra , sunt curioasa mâine cu ce impresii se întorc .  [cri]

 

week end frumos  [pup]

 

[flo2] asta nu-i o problema, Ale a facut inot de la 5ani cu mici intreruperi, inoata foarte bine si ii place foarte mult. Am intrerupt inotul doar ptr ca erau prea multe dupa-amieze ocupate, acum inlocuim o activitate cu alta. Mai are 2cursuri platite la IT, deci inca 2sapt si gata. 

 

Tabara ? ce tabara ? 

 

Noi nu mai avem vacanta pana la Pasti.  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia, e bătut in cuie ? Personal eu nu ma aventurez cu mașina , știu ca sunt mulți romani care merg și le convine așa . Am făcut de vreo doua ori drumul , mașina încărcată full, copii obosiți , cu doua nopți de cazare între ....când ajungi la granița , desi distanța mai mică , lipsa autostrăzilor face drumul f greu și periculos de condus. Nu recomand. Depinde și in rom pana unde conduceti, unii se opresc in vest, e mai ok. 

 

Dana, tabăra de ski, trebuie sa se organizeze singuri  [:)] , dar e distracție mare, am primit niște filmulețe  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Judoka, nu e batut in cuie dar acum deja sunt scumpe biletele de avion. Plus ca ne costa mult sa inchiriem masina 5 saptamani. Eu vreau sa vizitam si la dus si la intors. Am evita sa mergem in alte vacanta la Praga, Budapesta si Viena de exemplu. Dar vrem sa ajungem in diverse locuri in Ro. Planul nu este sa facem distante mari zilnic. Facem opriri de 2-3 zile in unele locuri. Plus ca luam si feribot de aici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am înțeles , 

 

e adevărat ca ăștia cresc prețurile la bilete pe perioada vacantei, dar trebuie sa iei in calcul și benzina și hotelurile, când bagi cinci persoane cresste prețul la camere, iar mașina ai închiria numai in rom, bănuiesc ca pe perioada mai mică de cinci sapt. Părerea mea  [flo2]

 

Schimbatul de hotel la doua-trei zile mi se pare obositor, e adevărat ca atunci când am călătorit erau mai mici. Acum e mai ușor la drum  [:)]

 

In Viena am fost la mall  [batcap] și la un lac, Budapesta nu i a impresionat, am trecut pe fuga. 

In rom am fost la Salina , asta le a plăcut mult. 

 

Asteptam impresii la vara, [flo2]  noi încă nu ne am schițat planurile [ups] de vacanta . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...