Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi,  [cit] , mai usor cu cafeaua ca s-a spart cana la filtru si nu gasesc de schimb.  [:D]  Asa ca ness / cappuccino o vreme. 

Am luat ieri 3.5kg de vitel proaspat, foarte frumoasa carnea, chiar foarte frumoasa. Un coleg vorbea la telefon cu macelarul si m-am inclus si eu.  [:D]  Am impartit-o aseara in pungi in congelator, azi vreau sa execut o tocanita de vitel cu multe legume. De-abea astept ! 

Am scos-o pe Ale de la IT, n-au fost ei prea incantati, asta este, de joi merge la inot. 

Astept week-end-ul, mi-e somn. Pa voua.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Buna dimineața,

 

abia m-am extras din pat dimineata   [aerob] cum zice Dana aștept week edul. Și e abia miercuri   [zirea]

 

Maine, pe lângă chestii administrative, vin unii sa verifice, curge apa la vecina . Nu am nici un chef . 

 

Se pare ca se anulează competițiile la judo , la nivel național , dar nu am citit nimic oficial. 

 

Am fugit la treburi

 

o zi frumoasa  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a mea a fost ieri. nici nu imi aduc aminte cum a fost. cred ca bine. 

 

azi aniversam 23 de ani de relatie cu al meu coleg. ne-am intalnit in Disco in Regie, R2. Era marti si fetele aveau gratis intrarea. a doua zi a venit in la mine in Camin si am ramas impreuna. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a mea a fost ieri. nici nu imi aduc aminte cum a fost. cred ca bine. 

 

azi aniversam 23 de ani de relatie cu al meu coleg. ne-am intalnit in Disco in Regie, R2. Era marti si fetele aveau gratis intrarea. a doua zi a venit in la mine in Camin si am ramas impreuna. 

Ce frumos!  [flo2]  [:)] La cat mai multi ani!

Ce facultate ati terminat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica,

eu eram atunci stundenta in ASE, Anu 2 la Cibernetica. ulterior am terminat si Sociologia la Universitate, Fac de langa Cismigiu. Cum se numeste oare liceul ala? 

el era anu 1 la Departamentul German din Poli.

 

---- Sapt trecuta am aflat ca o colega din cibernetica, am nascut amandoua in 2004 si fata ei e in clasa 9-a la liceul asta de langa izvor are cancer la san. am alergat o zi ca nebuna sa ii caut relatii. se va opera in ro ( isi scoate sanu total) si vrea sa vina la tratament in de.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc mult de urari [flor]

 

tot nu am internet acasa. asa ceva [zirea]

 

cumpar de Zor cartile lu RR Martin. Copilul citeste pe rupte. I le cumpar la second ca ma rup sa le iau noi.

acu ii caut sa ii tiparesc niste anuntzuri. Colegii lui fac Babysitting. Vrea si el. la cati copii mici sunt in cartierul asta mic, sper sa se lipeasca ceva si de el. 

imi zice: colegu x are 10 E pe ora  [fal]  Ptiu mama banii mei pe 1 saptamana  [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...