Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

M-am trezit azi dimineata mai morocanoasa. Mi-am facut repede cafeaua si am inceput sa rasfoiesc stirile online.

Mi-a sarit in ochi un titlu "ciurica" . Recunosc, am avut nevoie de cateva secunde sa-mi dau seama ce vrea sa zica. Sper ca si voua vi s-a intamplat la fel. Nu as vrea sa fiu singura, care pentru cateva secunde, a gandit ca s-a stirbit la minte.

 

Rar citesc pe internet o veste buna!!!! AZI AVEM VOIE SA NE BATEM BARBATII. Sa la administram o mama de ciurica.

 

Azi 15 iulie, e ziua noastra. A muierilor. Ca sa ne mearga bine tot anul trebuie sa na ciomagim barbatii. Sic!

 

Dar nu orisicum. Mai intai ii punem la corvoada, le dam sa manance turta coapta ca doar nu o sa-l caftim pe stomacul gol.

 

Am gasit si corvoada:

Nu-i lasam sa se uite la finala campionatului mondial de fotbal!!! Ei, ce parere aveti? Exista vreo siluire mai placuta pentru noi?

Noi in fata televizorului, urland si oftand la fiecare pasa si ei inchisi in baie rozandu-si unghiile de nervi si caftiti cu pofta ulterior.

 

Daca pierde echipa noastra favorita, cati jucatori atatea ciomege pe cocoasa. Daca castiga reducem pedeapsa la jumate. Am facut si socoteala: 11 daca pierde, 5,5 daca castiga.

 

Cine zicea ca traditia populara nu are grija de femei?

Abia acuma inteleg si eu chestia asta cu familia traditionala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...