Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cat de des cumparati un Smartphone nou?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Daca s-ar putea, eu nu l-as schimba in veci. Pentru mine telefonul ramane telefon, important e sa pot suna :-) Sunt invechita :-)))

Cei de la serviciu insista sa am mail si alte chestii pe care eu nu le vreau ca stres in plus.

Sa bat in lemn, nu mi-am spart niciodata vreun telefon sau sa l scap in apa etc. La toate mi am pus folie de sticla, mi am luat husa, imediat cum le am luat.

La serviciu folosesc un Nokia batranel, windows ca sistem de operare, deci antic :-) Dar merge ok wapp-ul si navigarea pe net. 

Cel personal e un Samsung primit acu cativa ani, functioneaza perfect pentru vorbit :-)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ultimele versiuni iphone nu au adus multe noutati, iar pretul e f mare.(in Special x)

 

Aveam un iphone 5, pe care nu l as fi schimbat, dar bateria era de groaza ce repede se descarca. L am avut vreo patru ani. Nu folosesc multe din functii, doar : telefon , wats up, poze.

N am spart sau scapat in apa telefoane, am mai avut unul care pur si simplu s a defectat si nu a mai raspums la i touch, costul reparatiei destul de mare, am preferat sa luam altceva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...