Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum va epilati?


Recommended Posts

Ce aparat este? Adica ce marca? As vrea sa-mi cumpar si eu.

 

Philips lumea. E foarte eficient daca ai pielea alba si parul inchis la culoare.

Eu, recunosc, il folosesc numai axila si inghinal (mi-e lene sa-mi fac picioarele si am si par putin). Dar e alta viata de cand il am. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Philips lumea. E foarte eficient daca ai pielea alba si parul inchis la culoare.

Eu, recunosc, il folosesc numai axila si inghinal (mi-e lene sa-mi fac picioarele si am si par putin). Dar e alta viata de cand il am. 

Multumesc frumos pt pont, l-as cumpara pt fie`mea daca il recomanzi [flo]

 

https://www.philips.ro/shop/ingrijire-personala/indepartarea-parului/c/LUMEA_SU?&origin=7_700000001642773_71700000028021095_58700003571293068_43700027782423445&dmcm=0&gclid=EAIaIQobChMIsrnujIjd3AIVGeWaCh1IYAL1EAAYASAAEgIZdvD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

Care dintre ele ?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am un aparat in care pun rezerve de ceara si il pun in priza. De pe picior ceara se ia cu benzi . Am capatat indemanare si merge repede. Cumpar ceara si benzile. Aparatul de vreo 4 ani il am. 

 

Mi s-a spus insa ca ceara calda este complet contraindicata si ca lama e mult mai nepericuloasa. Dar eu m- am obisnuit asa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Cu ceara dar nu clasica pt ca era prea fierbinte pt mine (desi era cea mai buna varianta). Am un aparat in care se incalzeste recipientul cu ceara, benzi de epilat si gata. F bune. Cu lama nu imi place pt ca e o diferenta de la cer la pamant.

JG, cred ca imi iau si eu aparatul, dar pe care il ai? Ca sunt multe modele :))))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...