Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi? Cap. 102


Recommended Posts

Eu am mai facut ravioli cu carne de vita, si panmcakes cu dovleac placintar (aveam niste pireu in congelator de la inceputul diversificarii) care s-a mancat cu o dulceata de nuca de casa. Plus am fost duminica la o ferma locala si ne-am umplut plasele si burtile cu lactate facute acolo - kefir, iaurt, sana, smantana, telemea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 909
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ieri am facut gratar cu spanac si cousous.

A mai ramas o portie de spanac ce o sa o transform intr-o tarta cu spanac si somon.

 

Maine seara niste paste vegetariene si gata saptamana.

 

 

 Coca, dar tu in weekend nu gatesti? ca eu atunci ma distrez cel mai tare, ca il am pe dnul sot acasa. [fri]

 

Ieri am facut gratar cu spanac si cousous.

A mai ramas o portie de spanac ce o sa o transform intr-o tarta cu spanac si somon.

 

Maine seara niste paste vegetariene si gata saptamana.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, ce pofta mi-ai facut cu carnatii aiaaaa

Chiar daca sunt doar 3 bucati in punga(cred ca a fost ultima punga cind am facut imparteala [:)]) tare m-au salvat pe ziua de azi!!!

 

II impart frateste cu tine, doar sa ti faci aparitia!!!! [pup]

 

Drept sa spun ma bate gindul sa mai fac , o sa am musafiri in perioada pastelui...ma gindesc ca aruncati pe gratar nu strica!!!! [buca]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astazi risotto cu snitel si salata.

 

Pentru miine am sa fac o rulada din carne tocata, nu stiu exact ce si cum, insa am tot ce-mi trebuie pentru o rulada, cu ceva cartofi la cuptor si o salata de andive.

 

Am mai luat spanac verde, asa ca cel tirziu luni voi face spanac cu oua ochiuri.

 

Mai am in plan niste ules(cartofi rasi cu cirnati , sunculita, totuk amestecat si pus l cuptor), ceva chinezarii, cam asta ar fi pentru urmatoarele zile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...