Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

Nici eu nu prea avansez cu miscarea. Weekend-ul trecut am alergat de dimineata cu catelul; greu greu :-)) dar m-am tinut de promisiune. In timpul sapt, cand am timp, fac plimbari mai lungi, cu mers rapid.

 

altfel ma laud cu terminarea perioadei de proba la noul job, cu o evaluare f buna. Inconstient, un stress in minus.

Mai sunt 3 sapt si vine vacanta de iarna; 2 sapt in care cu siguranta vom termina probabil toate lucrarile la casa (in interior). Am vrea sa mergem 2-3 zile la zapada (les Vosges in Franta), sa vedem daca mai gasim sa rezervam ceva. Daca nu, miscare cu catelul prin jurul casei.

 

cam atat de la mine. Va doresc un weekend placut plin de miscare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Doamnelor am intrat(ca am prins forumul ca merge)sa va las sampanie si tort ca doar imi sarbatoresc pruncul, sa o felicit pe Anda ca stiu ca si ea se sarbatoreste (sau s-a sarbatorit) zilele astea si sa va las niste poze din tirgul de craciun din Bonn, am fost la petrecerea d ecraciun astazi!!!

 

 

post-33577-0-87316600-1543780914_thumb.jpg

post-33577-0-10403100-1543780940_thumb.jpg

post-33577-0-04765100-1543780951_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu scrisesem sa urez La multi Ani bucurosi si sanatosi [flo2]  sarbatoritilor de inceput de decembrie, dar nu s-a postat, problema de logare  [batcap]  Si cum in perioada asta abia gasesc timp sa respir... n-am mai luat-o de la capat.

In afara de miscarea rapida cu catelul, 1-2x pe sapt plimbare mai lunga, nu prea ma laud cu sportul. Nu sunt stresata, insa zilele se duc cu o viteza... si nu reusesc sa fac tot ce-mi propun, nu mai gasesc timp pt alergat sau sport la sala.

Aproape am terminat cu lucrarile la etaj, poate weekend-ul asta mutam copiii in camerele lor. Si ne-ar mai ramane parterul de terminat. Nu stiu cand, caci cu toata nebunia, am decis sa mergem in Rom in vacanta de iarna,  [fiesta] o sapt jumatate. Mai schimbam aerul 

 

cam atat de la mine. Aici a venit iarna, am patinat plimband catelul de dimineata; sper sa fie mai simplu cu masina - sa se dezghete putin pana plecam, desi nu cred  [help]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...