Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

Eu inca nu amreluat programul serios, dar in sfarsit am scapat de gripa, deci curand curand sunt in stare de functionare. Desi tot aud ca miscarea e sanatoasa, de 3 ori am tras de mine sa merg la sala in ultima petioada, de 3 m-am reintors la raceala dupa aceea. Cu toata gandirea pozitiva ca o sa ma simt perfect dupa exercitii, realitatea a fost ca nu am facut bine.

Sau, poate de acolo am tot luat virusii :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Sau, poate de acolo am tot luat virusii :) 

Eu intind sa cred varianta asta!

 

Nici eu nicio miscare, doar m-am bagat aici in seama, vin de la dentist, nu mai stiu daca am spus ca mi-am pierdut un dinte(mi l-a scos adica)anul trecut si acum trebuie sa-l inlocuiesc ...cumva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andaghe, nu te descuraja ca te-ai imbolnavit. E foarte posibil sa fi luat ceva microbi de la sala, dar asta nu inseamna sa te descurajezi!

Eu tot nimic n-am facut, am mers pe jos, desigur, dar mi-am propus sa incep sa fac ceva genoflexiuni si flotari in fiecare zi, cam 25 de fiecare. Nu mai mult, sa nu-mi scada cumva suncile hahaha!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A, nu m-am descurajat deloc :) ba chiar am fost in seara asta si am tras niste picioare in toate partile, adica am lovit la sac, am sarit, am fandat, ca aveam energie neconsumata....

Eu flotari nu pot sa fac iarna... :( din varii motive ma dor foarte tare incheieturile palmelor cand incepe frigul, si nu ma pot sprijini in maini, nu ma tin efectiv.... La vara , pe caldura, da! Dar am aruncat cu o gantera de 5 kg dintr'o mana in alta :)

 

Eu sunt cam suparata ca am slabit putin, fix din muschi, abia ce ma chinuisem toata toamna la ei....  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am avut niciodata pneumonie, insa cred ca netratata coreespunzator, da...poate lasa sechele.Si cred ca si recuperarea dupa pneumonia tratata corespunzator , direaza putin.

 

Eu nu am fost racita de ani d ezile.Da, guturai, o raceala usoara ,am avut,insa o raceala ...ca la carte nu am avut d emuti ani.

 

Gripa nu cred ca am avut vreodata, febra cred ca din copilarie nu am avut...

 

Sanatate, Anda...

 

La noi e uragan urit, poate totusi miine ii spun sotului sa vina sa ma ia de la servici sa venim pe jos prin padure.Dar doar daca se mai potoleste vintul ca altfek e periculos.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca am uitat...

 

Anda si pe mine ma dor incheieturile iarna, mai ales cind e umezeala ondelungata ca in zilele astea...

 

Ca atare am niste dureri in incheieturile bratelor, in special in bratul sting, dar vad ac astazi m-a luat si cel drept.Bine ca le simt doar la anumite miscari si nu-s permanente...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...