Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

Silvi,  [flo2] grupul, e de suport si schimbat idei. Cu cat mai multi, cu atat mai bine. Sase km e f bine, zic eu.

 

Eu nu scriu tot timpul, ca uneori nu am cu ce sa ma laud. Diseara as vrea niste exercitii de gimnastica si streching, m-a zapacit lea cu ghenajul  [:I] , sa vad daca ajung la un minut.

 

Citeam aseara un studiu, nu e nevoie sa te fortezi sa faci sport in fiecare zi, alergare, efort, etc. Corpul are nevoie de regenerare. La fel de importante sunt si flexibilitatea, nutritia, etc.

 

Am fugit la treburi. O zi frumoasă  [balo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu n-am facut yoga, am fost tentata dar cred ca sunt prea cu mintile in toate partile si nu mi-ar iesi meditatia...

 

Astazi dimineata, de la 7 la 8 si un pic, am bifat sala :-)) Mi se pare ca pierd mai putin timp din ziua daca merg dimineata; Am facut acelasi program ca marti la pranz, 45min bicicleta eliptica, 3x15 abdomene si 1min15sec ghenaj :-)) ; si mi-a fost mai usor, asa ca voi continua.

Maine dimineata cum eu duc copiii la scoala, ma voi trezi ca de obicei si profit de timpul extra pt o plimbare mai lunga cu catelul (asta daca nu ploua...)

Cantarul mi-a aratat miercuri dimineata 59,1kg. Poate poate ies din eternul 59 - 60 - 61; sper

 

o seara placuta & relaxanta va doresc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Anda.

asa si la noi, un soare superb cu colti. Am profitat de dimineata cu catelul, 2.5km in ritm alert dupa care am plecat in Olanda, la Maastricht sa profitam de solduri. Ne-am cumparat cu totii papuci Nike de iesit la plimbare. Sunt la 13250 de pasi; diseara scot catelul si poate bifez 20000 pasi.

Maine de dimineata la ora 7 => sala scrie pe mine; cred ca voi alerga putin pe banda, program fractionat. 3x de eliptica e prea mult, plictisitor pt mine :-))

 

duminica placuta in continuare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata geroasa 

 

Ieri m-am tinut de cuvant si dimineata am fost la sala; 45 de minute alergat fractionat pe banda + ca de obicei 3x15 abdomene.

Astazi dimineata am facut o plimbare de 15min cu catelul. [catelulsfuge]  Pauza de sport la pranz insa maine (fie dimineata fie la pranz) mi-am propus iarasi sala; incalzire 10-15min pe eliptica dupa care as vrea sa incerc ceva aparate pt brate si spate.

Maine dimineata, daca nu uit, intentionez sa ma cantaresc  [sm]

 

Ieri am avut parte de un soare superb toata ziua insa e frig frig; astazi e la fel de frig insa a disparut soarele

 

o zi buna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Buna dimineata fetelor, 

 

La noi ninge ... si nu am mai alergat de cateva zile. Mi se pare prea ger la -3 sa alerg asa ca doar ma plimb. 

Mi-am comandat sare epson de pe Amazon.de si fac bai cu sare seara, ceea ce va recomand si voua.

 

va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...