Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am fost la ORL si mi-a "curatat"urechile [:)] spune ca e totul ok si nu d ela urechi vine ameteala.

 

Cert este ca dupa ce am terminat d eluat pastilele date de doctorita de familie(Sinupret), s-au diminuat in intensitate, deci ceva urme o fi lasat raceala pe undeva.

 

Saptamina viitoare sunt in concediu, sper sa reusesc sa ma misc destul d emultisor.

 

Trebuie sa caut pe net ceva exercitii pentru muschii burtii, pentru zona aia in general, daca aveti ceva idei fara sa ma solicite prea tare [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andacos, incearca Plankuri sau abdomene cu cadrul acela. Important e ca atunci cand faci abdomenele sa iti izolezi muschii abdominali, ca poti face si 2000 dar daca le faci incorect, degeaba. 

 

 

Noi mergem azi la cumparaturi pt casa si vrem sa ne facem un tabou cu irisul nostru. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi s-a anuntat uragan, asa ca de dimineata m-a pus in miscare, insa am zis ca ma zboara pe cimp si prin padure mi-a fost cam teama sa nu cada vreo creanga mare [:)]

 

Am fost mai rapida astazi(iar mi-a dat app-ul un pocal [:-)))] [:-)))]), data trecuta am facut 5 km in 59 de minute, acum in 54 de minute!!! [pk]

 

Multumesc de idei, cred ca am sa ma uit pe net astazi-miine sa caut ceva si s avad si cum se fac corect, trebuie s afac ceva cu muschii astia, eu am si cezariana si am impresia uneori ca totul...se lasa!!! [:)]  Plus sper sa reduc si colacul ala uricios, abdomenul inferior si superior sunt relativ ok insa in mijloc am ditamai colacul!!! [smulgpar]

post-33577-0-64668000-1549708644_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...