Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andacos : chapeau  [pk] si cupa si abdomene. 

 

Ieri am facut ceva gimnastica, dar usor. Saptamana trecuta am cazut pe scari, cand a fost freezing rain, asa ca sunt cu spatele cam in pioneze. 

 

Si s-ar impume o plimbare azi, se anunta soare frumos si temperaturi de primavara. 

 

Lea iar a disparut  [flo2] , miha ?, carolina ?

 

o zi miscatoare va doresc  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, multumesc [:D]  nu ma Laudati prea tare , ca aseara m-am simtit cam  ametita dupa exercitiile alea si astazi am doua puncte , pe coloana,  asa ca simt un  usor disconfort.

 

Am sa ma duc sa- mi iau o saltea din aia speciala pentru asa ceva, ca Jena la coloana o simt exakt acolo unde se curbeaza coloana pentru exercitii.

 

Acum am intins o paturica [:D] si pe ea ma desfasor.

 

Am intrat in posesia unui Garmin, l-am fixat pe ...dimensiunile mele  [:D] , sa vedem acum  cum e raportat la um telefonului.

 

Am constatat ca am dormit doar 3 ore 45 DE minute asta noapte  [zirea]

 

Astazi o plimbare cu sotul prin padure, e soare, acolo und baute soarele am vazut brinduse so papadii.Insa dimineata era ger bine.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am rezistat cu brio tentatiilor,ciocolata de Lindt (praline), azi cand am ajuns acasa ma astepta sotul cu o orhidee si 3 oua kinder (de cate ori e vreo sarbatoare, primesc oua kinder :D  ). 

Am slabit deja 2 kg.  De la inceputul lunii, fara sa imi fie foame si mancand ce imi place. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum am venit de la sala, am facut 6 runde a cate 3 minute de kickbox cu manusi cu greutati, greutati la picioare si o vesta cu greutati pe mine :)))) incalzire de 15 minute de sarit coarda, 3 runde cu 1 minut pauza, 2 runde de stretching, apoi inca 3 runde, iarasi stretching, 50 de aplecari pt oblici cu 20 kg si 50 de abdomene, 2 serii de 10 repetari cu 10 kg si 2 serii de 15 repetari cu 5 kg, cu discul tinut ridicat tot timpul. 

A, si 50 de genoflexiuni.

Astept cu nerabdare febra musculara :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana ai ceva viteza. Nu zice si cati pasi ai facut ?

 

Si Xio e in forma cu sala.

Ba da, spune si citi pasi, la distanta asta am 8301 de pasi!!!(pe telefon, pe Garmin imi da exact aceasi distanta insa  jumatate din pasi...inclin sa cred telefonul insa, daca ceasul nu -l fixez pe "mers"arata mai multi pasi...d'ale tehnicii)

 

Chiar voiam sa va intreb daca va pricepeti, la cei cam 6 km /h unde ma incadrez la mers(eu asa fixez si app-ul telefonului si Garmin-ul) sau la alergat usor?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...