Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

Eu am avut o saptamina activa, tare mi-as Dori sa die asa in permanenta.

 

Astazi vine sotul sa ma ia si facem o plimbare prin padure.

 

De Doua zile n- am mai facut gimnastica pentru muschii burtii, simbata am fost plecata ist duminica am fost obosita si cu usosra durere de cap si burta ,  spre dupa masa.

 

De astazi vreau sa reiau, trebuie sa- mi fasesc un interval de timp prielnic, eu faceam seara, cam tirziu so asta cred ca ma agita ca adormeam cam greu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Xio daca citesti pe aici... Ametelile mele vad ca si revenit...simbata am stat cam lult pe schauen, scaunele nu foarte comode, asa ca separat m- durch un Pic ceafa, spstele si hop so ameteala. Unde sa ma duc, la Hausarzt, ortoped sau Schmerzspezialist?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow Judoka...50????

 

Am si eu genul asta de ridicari de picioare in patru timpi, in exercitiile ce le fac eu, se fac in trei seturi(exercitiile mele dureaza 4 minute ), primul de 8-aici ma descurc bine fara dificultati, apoi un alt set de 12 bucati...hmmm, merge , iar ultimul set de 12 bucati...imi este greu sa le fac .

 

Bineinteles ca ridicarile astea de picioare, vin dupa alte exercitii.

 

Eu am reluat dupa o pauza de doua zile exercitiile de intarire a musculaturii, ieri am venit pe jos prin padure insa am luat o runda extinsa, insa deja alergia si probabil o usoara raceala ma deranjeaza deja.De ieri ma inteapa si ustura o nara...cihhhh.

 

Soer sa ma simt in stare diseara sa-mi fac exercitiile macar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt in pauza-fortata, m-a lovit rau alergia, ma ustura ingrozitor nasul , gitul il simt d eparca am un spalator cu sirma inghitit,stranut, imi curge nasul...bleah.Polenizeaza aninii si alunii, exact la fel mi-a fost si anul trecut pe vremea asta.

 

Si restul sunt atinsi de raceala, asa ca suntem ca la ...sanatoriu!!! [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu tot in "convalescenta" , clar mi-e mai bine insa m-am pricopsit si cu o nevralgie cred a ma doare si e iflamata toata partea dreapta sus.Ei...d'ale vietii!!!

 

Stau linistita in we ,insa de saptamina ce vine vreau s areincep cu exercitiile pentru abdomen.

 

WE miscator, la noi e soare si bine, am inteles ca asa va fi si saptamina ce vine, insa eu voi fi...sclav pe plantatie, deci n-o sa am mari sanse de miscare, macar exercitiile sa mi le fac!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...