Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

Eu sunt acasa astazi-cu numele d efapt ca am o multime de rahatele de rezolvat, insa am sa incep cu o tura d eincalzire de nordic walking, scurta si fara pretentii, afara e soare (dar frig), nu am vazut doarele de vreo doua saptamini.

 

Mi-a venit astazi si aparatul ala de masurat durerea [:-)))] [:-)))] sa vad poate reusesc s atrec pe la docotr dupa masa sa mi-l monteze, sa vedem ce e acoo cu muschiul ala.

 

Am terminat aseara si proiectul meu d epaste, insa cum nu se ridica la un anumit nivel, am sa pastrez decoratiunile astea pentru mine.

post-33577-0-20042700-1552987509_thumb.jpg

post-33577-0-69854600-1552987519_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mey...acum am ajuns acasa!!!

 

Asa ma irita zilele astea cind oficial am liber, insa in realitate am atitea de rzeolvat incit mai bine m-as duce la servici!!!

 

Am fost la doctor, unde am stat aproape 2 ore...doar sa-mi arate cum sa montez aparatul ala(care e de fapt un electrostimulator care va regenera sau va imbunatati functionarea nervului), e un aparat nou care nicie u nu stoau sa-l puna in functiune sa-l programeze.

 

Asa ca trebuie sa-l pun in actiune de doua ori pe zi, dimineata si seara , cite jumatate d eora si peste trei saptamini sa ma duc la control.

 

Acum ma duc la bucatarie sa fac ceva d emincare si gata ziua1!! [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda...ca un curent electric de intesitate mica.

 

Eu am probat odata la cineva un electrostomulator pentru muschii burtii...daca stii despre ce e vorba si cum se simte, exact asa e si cu aparatul asta.

 

L-am pus in seara asta jumatate de ora...mi s eoare ca "tine"acolo mai tare, dar cred ca e normal sa simt ceva.

 

Peste trei saptamini sa ma duc la doctor din nou, el a spus ca ma ajuta(aparatul)cu siguranta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, [flo2]

 

Andacos, sper sa-i dai de cap cu aparatul asta.

 

Lea, trebuie sa te operezi ?

 

Anda, tu scriai de cardio, parca ? Eu as fi multumita daca as incepe sa slabesc, dar cum sunt intr-un program tare aiurea, nu prea pot sa ma organizez cu nimic. [fri]

 

Sport nu am mai facut, in schimb am mers muuuult pe jos, cam 2-3 ore pe zi. 

 

O zi plina de miscare va doresc  [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...