Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vad ca nu merge sa citez...Judoka, de trei saptamini sotul  nu mai ia hidrocortizon, am stat cu inima cit un purice ca data trecuta cind a ajuns la 1mg cortizon...o-a revenit boala.

 

De data asta am trecut cu bine, acum doua saptamini a facut perfuzia cu Ritubimax(daca starea lui se mentine ca cea actuala, va ramine doar cu perfuziile astea de doua ori pe an), ia doar vitamina B 12 si ceva pastile de tensiune.

 

De la 1 mai va intra la pensie pe caz d eboala, ceea ce e o mare usurare, de un mai bine de un an d ezile traim doar din salariul meu, iar pentru el asta a fost o mare problema(psihica).Acu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andacos, ma bucur de vestile bune! 

 

Eu tot am picioarele umflate. Sambata am avut revederea de 20 de ani de la liceu si "am facut o figura frumoasa" zic eu, dar m-am resimtit ulterior de la oboseala....

Oricum, faptul ca fac miscare s-a cunoscut, si asta ma motiveaza sa nu ma las.... bine, cand iti devine obicei chiar ca nu mai poti renunta, pana la urma eu fac sport de mai bine de 10 ani...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum am ajuns acasa si am intrat sa va urez paste fericit!

 

Dupa atitea zile de petrecere, asteptam sa ne odihnim [:)], sunt si miine acasa , asa ca am sa ma duc la o tura de nordic walking ca simt nevoia de miscare!!1

 

Cu mincarea nu am abuzat, am fost foarte ponderata, sa vedem ce imi va arata cintarul, dar oricum nu-mi fac prea mari probleme, ca asa cum spuneam, nu am abuzat!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, 

 

Dana, super vesti, se mai duce din stres.

 

Noi am avut un week end sportiv aglomerat, dar cu rezultate. [pk] Cel mare a participat la o cursa in scop caritabil, au strans bani pt Africa. Bine organizat, cursa intinsa pe 60 km, fiecare a alergat pe portiuni, cat a putut, cu statiuni de refresch, ceai cald, banane, ciocolata, mici surprize pt participanti. La finisch au fost aplaudati, a fost f fain.

 

Azi as vrea cu bicicleta, e frumos, dar frig. Dimineata erau 2 grade.

 

Lea, esti bine ? Te-ai decis cu operatia ?

 

o saptamana sportiva sa avem  [flor]  [balo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce m-am laudat pe aici ca sunt libera...a trebuit sa ma duc la munca, deci zero miscare!!!

 

Ramine pe miine, cind e oficial liber, deci nu mai poate interveni nimic.

 

La noi e frig, cred ca diseara fac focul in camin...si eu chiar nu sunt friguroasa de felul meu.

 

Cintarul mi-a placut dimineata, sper s-o tin tot asa. [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am fost ieri la o plimbare, vreo 6,5 km, a fost soare si frumos, la un moment dat am dat jos bluza cu mineca lunga ca mi-era prea cald.

 

Insa spre dupa masa am dat drumul la caldura in casa ca ma luase un frig de nu va spun.

 

La noi e vreme foarte rece, se anunta pe we si un pic d ezapada [fri] asa ca s-ar putea sa fie ultima plimbare pe saptamina asta!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...