Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La noi a nins, asa cum au anuntat, simbata dimineata aveam vreo 2 cm de zapada si ningea gospidareste!!!

 

Duminica m-am cam resimtit dupa saptamina in firta, m-am trezit foarte tirziu si nu am reusit deloc sa ma mobilizez.

 

Nici vremea nu m-a ajutat deloc, din pacate ramine rece si inchisa toata saptamina, irrelevant cumva pentru mine Ca iar voi avea o saptamina grea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Da, si la noi tare frig ...dar duminica am tras de mine si am iesit cu cel mare la biciclit. Batea tare vantul, dar in rest a fost o.k., era soare. 

 

Dana, mai tine regim baiatul tau? A avut rezultate ?

 

Azi plimbare sau bicicleta, cica de maine se intorc ploile  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Dana, mai tine regim baiatul tau? A avut rezultate ?

 

 

Da, a vut rezultate, la virsta lui ar fi imposibil sa nu aibe!!!

 

Insa a devenit iar delasator si se vede, de saptamina asta a inceput cu redusul portiilor.

 

La el marea, marea problema e lipsa miscarii...la scoala sta, la birou sta, e in masina in permanenta...niciun pic d emiscare.Si inca nu am reusit sa-l fac s ainteleaga ca daca nu s emisca e cam totul in zadar ce face.

 

Dar ma gindesc ca va realiza singur asta, sunt sigura d efapt(asa cum a reazilaz si celelate cu care mi-am batut gura ani de zile), insa trebuie sa vina de la el.

 

Eu am o saptamina plina, nu pot face nimic, insa vor urma vreo 2-3 saptamini in care am program mai lejer, plus ceva concediu, deci ma voi misca.

 

Sunt multumita de cintar, tot inainte asa!!! [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt multumita de cintar, tot inainte asa!!! [pk]

 

[pk]  [pk] super, ai redus din cartofi?  [:)]

 

Cum scriam si ieri , am fost cu bicicleta, cam o ora, nu f rapid, ci mai mult de relaxare. Si nu am mai mancat nimic dupa ora 18.00.

 

Azi e tare frig si ploua, grrr... am scos si masina, am pustiul accidentat la picior si schioapata.

 

o zi frumoasa  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

[pk]  [pk] super, ai redus din cartofi?  [:)]

 

Nuuuu [:-)))] [:-)))] insa am fost foarte ocupata si cred ca am mincat mai putin!!!

 

Acum nu te gindi ca am avut vreo scadere de multe kg...nuuuu, insa undeva la 2-3 kg ceea ce eu consider ca e foarte bine pentru mine.Mai am putin sa-mi ating telul de intrat in vara!!! [:)]

 

Da mey...nu se mai termina cu frigul asta, asa o sa fie si saptamina ce vine, insa cica am scapat d einghet!!! [pk] [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...