Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu am scris un mesaj lung zilele trecute care nu s-postat si m-am enevat asa ca n-am mai luat-o de la capat. E asa un yo-yo identificatea pe DC :-((

 

De pe 1mai m-am la serviciu ; operatia o las pe mai tarziu, nu era momentul la job; prea multe schimbari si n-am incredere in seful meu, n-am chef sa ma trezesc ca mi-au schimbat postul.

Durerea aproape a disparut, continui cu sedintele kine pt stabilitate si sper ca de sapt viitoare sa pot merge la sala (de 2sapt e in renovare). Am liber la aproape toate aparatele, numai la alergat nu.

Pe santiere folosesc orteza si casc bine ochii pe unde pun picioarele (casa de asig mi-a zi ca nu ma acopera daca am un accident pe santier cu orteza insa nu mi-au prelungit medicalul; as fi putut sa-l prelungesc la ortoped insa am simtit ca chiar nu e momentul). Important e ca-mi simt genunchiul din ce in ce mai stabil si sper sa « nu uit » sa raman prudenta

 

astazi avem soare cu dinti si mergem intr-un parc de distractii cu miss Lea

o duminica placuta va doresc 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lea, ma bucur ca te poti misca fara operatie, ma bucur ca ai reinceput serviciul, asta e primul pas spre ...vindecare!!!

 

Si la mine se arata soarele, tot cu dinti, dar macar nu mai ploua, pe mine ma cam doare spatele, insa tot cred ca am s aies un pic sa ma misc, chiar daca nu voi face efort intens.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lea, daca porti o fasa elastica pe el, poate iti aminteste sa ai grija ?!

Sau macar un plasture...

Eu am alergat f incet in.parc, 45 de min, azi a fost soare si frumos...

Incet pt ca miercuri m-a operat la o radacina de masea si, ca niciodata, m-am invinetit si umflat..desi nicio durere, asta e perfect... si parca mi-a fost cam teama sa bag viteza cu obrazul fleanca-fleanca :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am reusit ieri, nu numai spatele dar si burta m-a durut, a fost acea zi a luni... [smulgpar]

 

Insa cumva m-am eliberat, am dormit mult mai bine, desi cam Putin.

 

Teoretic, ar trebui sa fie o saptamina mai usurica, insa o incep cu o zi in forta( neplanificata)

 

Miine cica as putea sa ies sa ma misc...sa vedem.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E soare(cu dinti [:D] ), eu ma simt mai bine(luni a fost ok insa am avut o zi vrea asa ca ieri iar m-am resimtit, am Observatorium ca atubatunci cind Stau nulnutzen in picioare a doudoua zi am starea aia nasoala cu soare ameteli, doua -trei saptamini dispar , insa reapar, nu sunt puternice insa restul cit Sa-mi creeze o stare de disconfort), asa ca n-am spus sotului sa vina sa ma ia sa venim pe jos acasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simtindu-ma cu musca pe caciula dupa atat mancat mult si prost, am facut azi multe exercitii la sala, iar cand am plecat abia coboram scarile ca imi tremurau picioarele...dar chiar si asa, slabitul incepe si se definitiveaza in bucatarie :( din pacate.... 

Macar am forta, sa ridic oalele cu mancare si sa car din magazin :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...