Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pfiu, aici este o caldura naucitoare in miezul zilei, cel putin in masina, am zis ca nu mai ajung la destinatie intreaga, abia asteptam sa ajung in parc sa stau la umbra...

Si am si alergat, dupa ce m-am racorit putin...

Dar nu imi dau seama daca slavesc, ca am ditamai picuoarele umflate de oboseala, asa ca astept sa ma odihnesc... am mancaf si mai putin, dar degeaba, butioasele mele arata la fel deocamdata....nu arata chiar ca butoiase, dar asa le simt eu....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,  [flo2]

 

La noi a fost frumos ieri, nori si soare, in alternanta, si cum a fost zi libera (inaltarea) era plin de lume pe afara. Am fost cu bicicletele, iar pe seara am facut niste gimnastica.

 

Maine se anunta 30 de grade, se anunta niste festivaluri prin oras, poate ajungem pe acolo. Si am de facut si cumparaturi pt vacanta.

 

Lea, cum va mai simtiti?

 

o zi miscatoare va doresc  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani fericiti si sanatosi, Dana  [flo2]

 

Noi am fost « obligati » sa facem podul astazi; ieri inaltarea, astazi... relaxare. Am dus copiii la scoala, am luat catelul si am facut o plimbare de 6km prin padure. Superb, ne-am incarcat bateriile si ne-am promis ca vom continua.

Pisoiul meu Lea are inca labuta in ghips, pana pe 13/06. Dar un ghips roz bonbon cu care poate merge. E o super fetita, sunt tare binecuvantata si fericita de a avea o asemenea copila  [il]

 

va las 2 poze cu padurea de azi dimineata :-)) 

post-128134-0-28207900-1559308722_thumb.jpeg

post-128134-0-66658300-1559308815_thumb.jpeg

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce frumusete! Chiar ca te plimbi de drag si nu simti oboseala!! Sanatate micutei Lea!

Aici a plouat, iuhu, si s-a racorit!! Ce bine e, si aer curat dupa ploaie.

Miscare doar du-te vino la serviciu, in rest nimic, dar ce mam distrat azi, m-am imbracat super elegant ca am avut o actiune si toata lumea se oferea sa ma ajute, inclusiv la supermarket, desi aveam doar un suc :)) si cugetam eu asa, cand sunt in blugi si adidasi, si chiar car greutati , nu sare nimeni cu ajutorul.... ce ti-e si cu imaginea asta...of, of...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...