Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si la noi s-a anuntat canicula Mare saptamina viitor, asa ca voi incerc sa Profit de vremea asta perfecta pentru miscare.

 

Astazi ma duc pe jos si duminica voi desi cu siguranta la un tur prin padure.

 

Anda, pai daca detin apa si totusi ai dat 1 KG jos....zic eu ca de fapt e mai mult...ai sa vezi cind incepu sa eliminiert surplusul de apa.

 

Si eu am pungi minute sub ochi, nu- s inca in toata maretia lor, a fost cald insa nu canicular cum se anunta saptamina ce vine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut o runda asa cum mi-am programat, doar ca bucata care o aveam in plan -prin padure adica, era inchisa ca detoneaza o bomba, asa ca am schimbat traseul, insa era doar prin soare, totusi am scos timp bun desi m-a cam toropit caldura.

 

Saptamina ce vine avem canicua deci nu stiu , nu cred ca pot face ceva, poate doar sa vin pe jos acasa prin padure...insa nu stiu sigur,

post-33577-0-47065400-1561287004_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am venit oe jos astazi , insa a fost greu, portiuni sufocante efectiv prn padure, cred ca asta a fost cu miscarea pe saptamina asta,

 

Sa vedem duminica daca se mentine canicula...

 

Ma cam doare stomacul, cred ca de la apa rece, de facpt am asa usoare probleme cind e canicula, si bineinteles pungile sub ochi se maresc!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...