Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dupa ce toata noaptea m-au durut oase, solduri, incheieturi, ligamente, muschi(cred ca e hormonal inca nu mi-a venit perioada , am deja o spatamina intirziere, poate nu mai vine deloc luna asta...) astazi am zus totusi sa ies sa ma misc, fara ginduri de performante, insa de indata ce m-am vazut pe traseu su betele in mina, n-am mai avut niciun disconfort si mi-am intrat rapid in ritm.Deci ...miscarea vindeca tot [:-)))] [:-)))]

 

michelle, noi la grupul asta inca nu am descoperit cum se slabeste, eu cumva m-am obisnuit cu gindul ca probabil nu voi mai slabi niciodata, eu diete nu tin pentru ca nu cred in ele, ma misc pentru ca ma simt bine.

 

Atita timp cit analizele sunt bune(saptamina viitoare ma duc la analize ...), am tonus bun, ma simt cu energie, vitala...ma declar multumota.Sigur ca mi-as dori sa slabesc-inca mai sper sa dau 2 kg jos in vara asta [:-)))] [:-)))] insa nu fac o fixatie din asta.

post-33577-0-66581700-1562756356_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa dau doar 10 lb jos ca vreau, nu neaparat ca e chiar nevoie ....dar am nevoie de miscare zilnica si pastrat tonus muscular la virsta mea

Ieri am mai muncit inca 2 ore , dar am terminat proiectul.. munca grea aici, cu gradinaritul, pamintul e beton si plin de bolovani,se sapa cu tirnacopul. 

A treb sa relochez vreo 40 de plante mici si mari .si sa darim un zid din bolovani.,,, m a ajutat un pic William. Treb sa taiem un Stejar mare uscat care e acolo. Sotul are partea lui de munca , nu puteam sa l las sa faca singur... 

anyway azi fac pauza sau poate merg la piscina sa inot. 

la inot inca il mai intrec pe William la breastroke...dar el ma intrece la freestyle.

si il termin cand il bat la skandenberg (cum se scrie)… [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am alergat iar, mai usor ca deja am febra musculara, dar sunt multumita ca mi-am gasit mobilizarea necesara! Nu mai vreau sa stiu de genunchi durerosi sau spate cocosat... bine, posibil sa ma traga ele de maneca, dar deocamdata ma simt excelent!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gagici,

 

Andacos, aici sunt  [flo2] , am lipsit motivat, am fost in concediu, dupa care a fost o perioada mega aglomerata si stresanta. 

In concediu ne-am miscat, bronzat, balacit, ne-am facut toate poftele, dar mi-a lopsit padurea si racoarea de acasa. 

 

Acum sunt in cautare de tabere pt vara si de un sport pt fata, nu cred ca mai continua cu gimnastica, sa vedem ce gasesc.

 

Andaghe, bravo pt mobilizare  [flo2]

 

Lea, esti ok ?

 

Miha, Michelle,  [flo2]

 

In week end nu avem nici un plan, o sa fie racoare si ploaie.

 

o zi frumoasa  [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si pentru ca saptamana viitoare plecam iarasi, am decis ca saptamana asta este full option si am fost si la sala aseara.  

Alergatul a avut efect, m-am dezumflat si s-au mai drenat picioarele si tesuturile unde retin apa, ma simt perfect. Bine, a fost si mai racoare....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, ieri am fost cam necajita, mi-am facut pensie optionala si m-am simtit asa de caraghios... era bine si mai de mult, dar pur si simplu cred ca am refuzat psihic sa ma gandesc la asta.... o pot accesa la 60 de ani, si nu m-am gandit deloc pana acum ca voi avea 60 de ani vreodata...dar Tic-Tac....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...