Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

Ma bucur de vestile bine, Andacos!

Eu am slabit putintel, am alergat azi 30 de min si apoi cateva viteze, am febra de nu mai spun, dar alergatul este minunaaat... 

Dar de slabit doar mancarea putina m-a ajutat,  ca in vacanta nu am gasit d eunde sa iau prajituri multe si bune, si nici mancarea nu prea imi placea in zona aceea, asa ca am mancat strict sa nu ma infometez....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La noi s-a racorit insa e atita umezeala incit e la fel de disconfortabil ca atunci cind era canicula.

 

Astazi vad ca ploua sanatos, e bine -pentru natura, pentru atmosfera, am vazut ca miine iese soarele, poate pot face ceva miscare.

 

Anda, bravo pentru slabit...eu am ramas constanta sua cu tendita in sus, insa nu e reala ca-s plina de apa, de la canicula..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marti am facut circuit : Jogging usor de incalzire, apoi aparate de acelea din parcuri, plus ceva greutati. L-am repetat de 3 ori. Tare fain a fost, am facut si febra musculara, deci am lucrat bine  [:D]

 

Maine cred ca mergem la piscina.

 

Mihaela , nu mai scrii nimic? O plimbare la malul marii ?

 

Pt seara am facut o gustare sante : iaurt, iaurt grecesc cu nuci si caramel, un mar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aseara am ajuns la sala, am facut niste miscari usoare, nu prea aveam chef dar mi-am dat seama ca trebuie neaparat sa ma duc pentru ca nu merg deloc, deloc pe jos, am masina si orice drum este la volan, e si normal sa imi intepeneasca toate cele....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost la o runda de nordic, desi am plecat cu usoara durere de cap(si usor deranjament stomacal de am crezut spre sfirsit ca nu mai ajung acasa) m-a lasat pe traseu.

 

Miine am s ama mobilizez sa mai ies la o runda ca apoi voi avea o saptamina foarte intensa.

post-33577-0-45855100-1564915723_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...