Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am trecut numai sa va salut, mișcare mai putina . A venit frigul și ploaia.  [umbrel]  [umbrel]

 

Sapt asta vreau sa ajung la piscina , ideal ar fi și niște gimnastica, sa văd cum ma mobilizez. 

 

Iar sunt fete care au dispărut : Andaghe, Lea ? In forma ? 

 

O săptămâna mișcătoare  [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce liniste e pe aiai, nu se mai misca nimeni???

 

Eu am fost pe  super ocupata si nici vremea nu a fost prielnica, dupa ce a plouat mai bine de o saptamina, acum incepe sa se incalzeasca - se anunta peste 20 d egrade in we, totul bine si frumos daca nu mi-ar fi foarte somn, nu m-ar durea genunchii si muschii!!!

 

Asa ceva... [alcool] [alcool]

 

Am fost astazi sa fac ultimele cumparaturi pentru concediu-vom merge o saptamina in Elvetia si apoi vreo 5 zile in Italia , pe la rubedenii, asa ca am fost sa iau cite "o maslina, o atentie"sa inchei capitolul asta.

 

Dar mai am o saptamina d emunca pina atunci... [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

dana,

eu alerg prin magazine. Se pune ? [fri]

 

ieri am fost și am donat sange apoi intr- o ora am fost pe bicicleta la bauhaus . Am crezut ca îmi dau duhul  [smulgpar] .

la întors a fost mai bine.

era haos la mine in zona . Stau lângă sala de concerte . Și ieri a fost Cher. Nebunie. Și azi e un târg alături . 

Treaba la grădina se pune ?  [alcool]  ca luni și marți am zi de gunoiu verde . Ma omoară ăștia 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

joi am alergat pe tocuri vreo 5 ore cu un eveniment la servici. A trebuit sa iau un aleve a 2-a zi ca ma durea tot corpul și abia imi simțeam picioarele. Mi am învățat lecția data viitoare imi iau balerini pana vine lumea. 

Ieri nu am putut sa ies la plimbare ca a fost miros de fum in aer.... cu focurile astea. 

Astazi sau mîine ieșim la plimbare dacă e aerul ok. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine m-au mai lasat durerile de genunchi si d emuschi, dimineata m-am trezit cu gindul de a pleca la nordic walking, insa era innorat, batea vintul(acum e senin insa tot bate vintul).

 

Asa ca am zis sa pun la murat niste rosii ce mai sunt pe lastari si nu se vor mai coace, am luat si niste conopida si sfecla rosie...insa am constat ca nu am sare de ajuns!!!! [batcap] [batcap] (eu stiam ca mai am un pachet in dulap insa acred ca l-a folosit sotul , face saramura si toarna printre pietrele de pavaj sa omoare buruienile).

 

Deci azi nu mi-a iesit nimic, nici pre grozav nu am dormit, desi am fost obosita...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...