Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineața , 

 

Dana, sa va fie de bine concediul, deci drumeții prin munții Elveției ? 

 

Didi, super cu alergarea  [flo2]

 

io sunt la cutiuța, afara e mega urat, nu am prea ieșit . 

Dar m- am apucat de abdomene in fiecare zi și azi avem program de piscina. 

 

[flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi a ieșit un Cold sore la buza, si de marți stau doar la domiciliu , am lucrat de acasa.. am ieșit doar cu mașina sa l iau pe William.

Sper sa imi treaca  pana Luni de ziua mea. 

 

Am făcut mișcare prin casa, stretching si ceva exercising. 

Voi ați mai auzit de double joints?

Lui William i a spus prof de educație ca are , și acasă m a pus la test ( de pe net) și cică și eu sunt la fel.

 

Dana sa povestești cum a fost.

 

la noi e vremea frumoasa 22-25, dar cam rece noaptea. Ma rog sa ploua sa stingă focurile. 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am avut o cacanta frumoasa, miscatoare, eu nu sunt genul sa daca in vreun sezlong la soare.

 

Elvetia este o tara superba, mi-am umplut sufletul de Verde si peisaje superbe, de culorile frumoase ale toamnei.Am avut o vreme perfecta de drumetie, nu a plouat nicio zi, nu a fost ceata, am avut temperaturi de 14-15 grade si chiar mai mult.

 

Dupa o saptamina de Elvetia am fost citeva zile in Italia, am vizitat Milano so zona lacurilor Orta si Maggiore.

 

Vremea superba, in amestec de vara tirzie(cind am ajuns erau 27 de grade in Milano) cu toamna.Peisaje si colturi tipic italiene, mmincarea la fel, am mincat atitea feluri de Pizza de Nici nu le mai stiu.Am fost la un Pizza Buffet unde puteai servi din toate felurile de Pizza.

 

N-am reusit sa descarc pozele, ca am inceput serviciul in forta , de indata ce o fac va arat niste peisaje superbe.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, felicitari pentru vacanta !:)

Eu nu am mai apucat sa ma duc la sala, wee ocupate, fac niste cursuri...abia astept sa se termine perioada aglomerata, mai intai sa dorm putin si apoi sa ma ocup si de miscare... :) de mancat nu exagerez, ca sunt asa obosita ca nici nu am chef

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...