Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dana și Anda va doresc la mulți ani Fericiți plini de împliniri și multă sanatate.

 

la noi a venit ploaia după 6 luni...,

Ploua și e frig ...cică așa o sa o țină 1 saptamina. 

Deci, fără plimbări zilele astea dar sper sa fac ceva exerciții in casa. 

Si eu toată luna nov m am trezit in fiecare zi la 4dimineața....  [batcap] și abia am adormit la loc. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revin si eu la subiect dupa o absentza lunga...n-am apucat deloc sa mai scriu, m-am lenevit la partea asta, dar in schimb pot raporta -3 kg din iunie pana acum.  [:)]  Nu am facut sport, dar am renovat de mi-au sarit capacele, eu si sotul am renovat impreuna bucataria. Ne-a luat aproape 4 luni, dar rezultatele se vad, sotul a dat jos vreo 8 kg, mor de invidie!  [batcap] Deci am descoperit secretul slabitului: munca multa, mancare putina!!  [pk]

Acum am trecut pe cozonaci si prajituri, sper sa nu punem rapid kilogramele la loc. Cu sportul mai usurel, s-a facut frig la noi, a nins (asa ca am mai facut exercitii la lopata de zapada) si doar ne plimbam cam 1 ora pe zi, iar inauntru mai facem abdomene, genuflexiuni, etc. Putin, dar eu zic ca tot mai bine decat nimic. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, ma bucur ca va plac lucrarile mele!!! [pup]

 

Am mai inceput o "fata d emasa"apoi declar inchis sezonul d ecraciun!!!

 

Eu m-am trezit (iar) cu durere d ecap, cred ca ieri a fost singura zi fara durere de cap(de fapt am simiti la un moment dat insa a fost pe scurta durata) de simbata incoace, e cu siguranta legat de starea vremii, insa ma supara.

 

Astazi am sa stau acasa, de fapt ma duc sa cos, miine e sarbatoare su am sa rezolv altele, printre care si o vizita la coafor ca simbata am petrecerea d ecraciun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...