Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

Arată f mișto , nu înțeleg ce zice. In zilele de post face sport?

 

 

Da.

 

Aseara am făcut febra musculara intensa, abia am adormit. E urmarea la o ora si jumatate de alergare, mers rapid, genoflexiuni, peste 12.000 de pasi. Am exagerat putin, dar pe moment nu am simtit nimic.  [:D]  Nu mai repet  [:D] , dar vremea era superba, eram singură pe stadion. Păcat că nu vine mai multa lume la miscare.

 

anda,plimbare placută.

 

o duminică frumoasă  [flor] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

post-128134-0-23693300-1539518593_thumb.jpeg

la noi duminica se conjuga cu o plimbare prin padure; doar pisica ramane acasa :-)) 

Am plecat dupa ciuperci si ne-am ales cu o frumoasa plimbare de toamna.

Sapt trecuta a fost haotica; sper ca sapt asta sa-mi fac norma de 2 iesiri/ alergari.

Altfel noua casa si cartier imi plac la nebunie, fff buna alegere am facut; si sunt zen desi n-am terminat lucrarile. Speram sa terminam etajul pt copii insa va mai dura putin :-))

 

duminica placuta si o sapt excelenta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lea , ce scumpi sunt copilasii si cum sta pisicuta voastra intre baieti!!!! [pup]

 

Ce ma bucur cind aud ca esti zen!!!!Asta e cel mai important!!!

 

Noi am fost intr-o drumetie de vreo 10-11 km, am incheiat-o la o bere si o prajitura [:D] (ce-am consumat pe drum am indesat la loc [zirea] ).A fost foarte cald, Rinul e fara apa, a facut manevre vreo 10 minute sa acosteze pe malul celalat, daca o tine tot asa nu mai merge bacul.

 

Oricum am inteles ca revenim la temperaturi normale de la jumatatea saptaminii...Poate si ceva ploi.

post-33577-0-99395400-1539537273_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lea, f frumoși protagoniștii.

 

Super ca ești Zen, când găsesc un orășel cu tot ce am nevoie și prețuri acceptabile, acolo ma mut. Din păcate aici in zona au stricat elvețienii prețurile, nu poți sa te apropii de nimic. [zirea]

 

Andacos, după aia o sa ne plângem de ploaie și frig.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt foarte suparata, se pare ca boala sotului nu-i da pace, cica ar fi atacat alte parti(eu am ceva retineri insa ascult ce spun medicii), reincepe cu cortizonul antibioticul si perfuziile...

 

Ah ce rahat e viata asta uneori...abia ne linistisem si eram optimisti(bine, recunosc ca eu sunt inca optimista ca -dupa cum va spuneam eu am ceva retineri ca e boala si nu o simla infectie...insa inteleg ca medicii nu vor sa -si asume niciun risc si de asta au reluat medicatia), acum o luam de la capat.

 

Astazi nu ma simt in stare de nimic, am avut o saptamina destul de grea , poate miine mergem putin prin padrue, sa vedem.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:( tare nasol, Andacos, sper sa ai dreptate și să fie așa cum bănuiești tu!!

Cu multe se poate lupta pe lumea asta, dar cand cineva drag e bolnav, chiar că te simți legat de mâini se de.picioare  :( 

Multa sănătate va doresc și multe idei bune pentru petrecerea timpului, astfel încât , cu orice tratament să găsiți multe ocazii de distracție!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost intr-o drumetie scurta, asa prin "spatele casei" , o vreme frumoasa, nici prea cald, nici frig, am inteles ca e ultima zi cu soare...

 

Cintarul mi-a aratat dimineata cu un kg mai putin, insa mai vreau ...

 

Am reinceput de astazi(fara nicio legatura cu analizele sotului, aveam planificat sa reinceoem ) cura de smoothie cu morcov, sfecla rosie si mar, a trebuit insa sa cumpar sfecla rosie ca nu gaseste chiar peste tot.

post-33577-0-43469500-1540124792_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mmm sună delcios :)

Eu stau acasă și astăzi, am stat și ieri, că tușesc tu mă doare in gat... Nu mai termin o dată cu răceala asta.... 

De azi facem și noi o cura cu lapte de măgăriță, sper eu doua săptămâni, să ne pregătim de sezonul rece. Am auzit că o să fie o iarnă lungă și grea....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...